DŮM

Hydroizolaci střech nezastaví ani mrazy

Hydroizolace by měla být základem každé střechy – dokáže totiž zabránit i sebemenšímu průsaku vody a to velmi efektivně a jednou provždy. Pokud máte problémy s průsakem vody, nevyplatí se na nic čekat. Jednejte hned. Nemusíte totiž čekat na jaro. Svou střechu můžete izolovat i v tomto mrazivém počasí. Pomůže vám v tom společnost Hizol s.r.o.

Základem je přizpůsobivá fólie

Společnost Hizol s.r.o. používá pro hydroizolaci střech speciální válcované a následně laminované fólie ALKORPLAN, které jsou vyrobeny na bázi měkčeného PVC. Různé rozměry a provedení folií umožňují bezproblémové realizace hydroizolace na všech variantách střech. Fólie ALKORPLAN se mohou použít na novostavby i při rekonstrukcích. Nic není překážka. Výhodou fólií je především jejich přizpůsobivost vůči počasí. Práce tedy mohou probíhat i nyní v zimě!

Kde si jen vzpomenete

Díky variabilitě a tvárnosti folií ALKORPLAN je možné hydroizolaci provádět na všech typech střech. Hodí se jak na šikmé tak i na ploché střechy. Hizol s.r.o. provádí také hydroizolaci střešních zahrad, teras a překážkou nejsou ani balkony.

        

Střecha není jediné místo

Kde je nutné hydroizolaci provést, právě proto provádí společnost Hizol s.r.o. také hydroizolaci staveb, zemní izolaci proti vlhkosti, tlakové vodě i radonu. U Hizol s.r.o. si můžete objednat také profesionální hydroizolaci bazénů, zahradních jezírek, kalových nádrží a provádí dokonce i izolace proti ropným látkám,močovině a pod.

Nečekejte na to, až vás voda zničí. Více informací a kontaktní údaje najdete na www.hizol.cz.

Související příspěvky

Novostavby v Brně neustále přibývají! Jak vybrat tu pravou?

redakce

Obliba letního bydlení na půdě se vrací!

redakce

Domov zalitý sluncem už nebude nesplněným snem

redakce