DŮM

Hydroizolace střechy navýší hodnotu celého domu

Dům plní hned několik praktických i zásadních funkcí pro komfortní život v něm. Zejména musí poskytovat bezpečí a vytvářet ideální podmínky pro příjemné trávení volných chvil. Nezáleží na tom, jestli se ve vašich domovních prostorách nachází moderní kuchyně, posilovna, pracovna nebo máte dům rozdělen na jednotlivé pokoje pro uživatele dané uživatele nájemníky. Každý si přeje vlastnit místo, které odolá všem výkyvům klimatických podmínek bez jakékoliv újmy. Říká se, že bez pořádných základů se nedá vybudovat pevný a stabilní dům, my jsme toho názoru, že i sebelepší základy nedokážou bez řádné hydroizolace střechy vůbec nic. Seznamte se s nabídkou společnosti Hizol.

Hydroizolace střechy do jakéhokoliv počasí

Pokud máte dojem, že je vaše střecha spíše vaším nepřítelem, obraťte se v co nejkratším možném čase na profesionální společnost Hizol, která vám udělá nezávaznou nabídku hydroizolace střechy. Jen tak získáte neochvějnou jistotu, že se do vašeho domu nedostane žádné vlhko.

Jakmile se na fasádě domu objeví trhliny, jde o jeden z hlavních doprovodných signálů, že jde do tuhého. Nepodceňujte tyto projevy a domluvte se na dalším postupu s odbornou společností. Přestaňte svůj dům nadále znehodnocovat a pomozte mu.

 casia_trutnov09_800

Hydroizolace střechy za pomocí fólie ALKORPLAN

Velkou výhodou používaného moderního technologického postupu při hydroizolaci střech je samotná fólie nesoucí název ALKORPLAN. Ta je vhodná jak pro úplně nové realizace, tak i pro řešení u starších domů. Dá se jednoduše kdykoliv napojit, což oceníte při přístavbách.

Fólie ALKORPLAN nachází své využití jak u šikmých, tak i rovných střech. Dalo by se říci, že neexistuje snad žádná překážka, proč by právě váš důmnemohl mít kvalitní hydroizolaci střechy od společnosti Hizol. Napište si i vy o nezávaznou nabídku.

strecha_hrabacov01_800

Související příspěvky

Základem kvalitních plastových oken jsou kvalitní profily

redakce

Atypické interiéry společnost Vešo-interier cz, s.r.o. prostě umí!

redakce

Foukaná izolace dokáže dokonale zateplit každý střešní prostor

redakce