DŮM STAVBA

Hydroizolace šikmých střech je základ

Když už vám zatéka do domu, tak je pozdě hledat viníky a dožadovat se nápravy zvláště, když vám někdo hydroizolaci dělal tzv. na dobré slovo. Odolnost budovy proti vlhku, vodě a klimatickým podmínkám je základem spokojeného užívání takových prostor. V opačném případě se váš dům stane jen oslabenou stavbou a vstupní bránou pro další stavební problematiku. Právě z těchto důvodů je dobré se obrátit na skutečné odborníky, kteří mají s hydroizolací šikmých střech bohaté zkušenosti. Jednou z takových společností je Hizol, která na českém trhu figuruje již od roku 1996 a dokazuje, že po právu patří mezi jedničky v dané oblasti.

 

Hydroizolace šikmých střech od profesionálů

Pokud chcete mít opravdovou jistotu, že vaše střecha skutečně odrazí jakékoliv vlhko, vsaďte na moderní válcovanou a následně laminovanou fólii Alkorplan, která je vhodná jak na novostavby, tak i pro rekonstrukce již zastaralých a pomalu dosluhujících střech. Společnost Hizol provádí hydroizolace šikmých střech již od roku 1996.

Aktuálně používá moderní dokonale svařitelnou válcovanou fólii Alkorplan, která se vyznačuje celou řadou výhod. Navíc je naprosto přizpůsobivá jakýmkoliv tvarům střechy a to díky obrovskému množství doplňkových materiálů. Pojďme se podívat na hlavní přednosti používané fólie Alkorplan.

 

Výhody fólie Alkorplan

Hydroizolace šikmých střech za použití mimořádně kvalitní fólie Alkorplan sebou přináší mnohé výhody. Mezi ty nejdůležitější patří odlonost vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Fólie vydrží teplotní podmínky od -30°C až do +80°C.

Alkorplan je rovněž dokonale svařitelný, takže se dá v případě budoucí dostavby skvěle napojit nebo opravit poškozené místo. Fólie je vhodná pro použití v požárně nebezpečném prostoru a vyznačuje se rozměrovou stálostí, důkazem jsou již více jak 30 leté stavby bez jakékoliv reklamace.

 

Pokud vás zajímají i další informace o hydroizolaci šikmých střech, navštivte internetové stránky společnosti Hizol na adrese http://www.hizol.cz/.

Související příspěvky

Trápí vás orosená okna? Koho je to vina?

redakce

ČÍSLO 1 VE ZVUKOVÉ IZOLACI

redakce

Výhody foukané izolace: proč se vyplatí?

redakce