DŮM STAVBA

Hydroizolace plochých a šikmých střech

Když se společně podíváme do nedaleké minulosti a pokusíme se vyhledat zrod jedné z nejpřednějších firem v oblasti realizace kvalitní hydroizolace šikmých střech, dostaneme se do roku 1996. Právě v tomto roce se společnost vznikl název pro nadějnou společnost Hizol, která má nyní silné postavení na českém trhu. Můžete mít jakkoliv krásný dům, zahradu, použitý design, navržené interiéry, ale pokud bude vaše střecha tzv. děravá, nikdy se nestanete spokojenými majiteli dané nemovitosti. Nenechávejte nic náhodě  a svěřte se do rukou odborníků na kvalitní pokládku hydroizolace Alkorplan.

 

Hydroizolace střech Alkorplan

Neodmyslitelnou součástí každé kvalitně položené hydroizolace střech je válcovaná a následně laminovaná fólie, která je navíc zhotovena na bázi měkčeného PVC. Díky značně rozsáhlému sortimentu není problém realizovat jakoukoliv variantu hydroizolace střech ať už plochých nebo šikmých.

 

Představme si ve zkratce fólii Alkorplan, která je vhodná jak pro realizace nových staveb, tak i pro rekonstrukce. V nabídce se nachází celá řada doplňkových materiálů, takže se nemusíte obávat ani atypičnosti daného tvaru vaší střechy. Jde o vhodnou variantu hydroizolace šikmých střech, ale i plochých.

 

Hlavní přednosti hydroizolace Alkorplan

strecha_janske_lazne11_800

Mezi hlavní přednosti této moderní hydroizolační fólie patří nadstandardní odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům, tím se značně prodlužuje její životnost. Rovněž může být vystavena atmosférickým vlivům v rozmezí od -30°C až do +80°C.

 

Hydroizolace šikmých střech fólii Alkorplan má i další své výhody, mezi které jednoznačně patří rozměrová stálost a difúzní vlastnosti. Fólie se taktéž vyznačují skvělou svařitelností a to dokonce i po delší době vystavení povětrnostním vlivům.

 

Pokud vás hydroizolace šikmých střech zajímá, navštivte internetové stránky společnosti Hizol na adrese http://www.hizol.cz/.

strecha_brno203_800

 

 

 

 

Související příspěvky

Okna s nejdelší životností? Jednoznačně dřevohliníková!

redakce

Univerzálnosti OSB desek jistě využijete i na vaší stavbě!

redakce

Cesta k vysněnému domu

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.