DŮM

Hydroizolace bez sebemenší chybičky

Když se podíváme na výstavbu či rekonstrukci domu, vždy se primárně hledí na interiér jednotlivých pokojů. Zapomíná se však, co je ve skutečnosti nejdůležitější, a tím je obytný komfort za jakéhokoliv počasí. Střecha a stabilní základy jsou hlavním předpokladem pro spokojené bydlení. Právě z těchto důvodů je nutné se zaměřit na kvalitní hydroizolaci střechy a být si jistí její mimořádnou kvalitou. Společnost Hizol je zde pro vás již celou řadu let a poskytuje senzační služby. Hydroizolace střech jsou nastaveny jako primární specializace a díky tomu se tyto služby řadí mezi nejlepší na tuzemském trhu. V případě, že chcete mít opravdovou jistotu, že vaše střecha ochrání dům před vlhkem,určitě si se společností sjednejte schůzku.

Hydroizolace střechy pomocí fólie Alkorplan

Při realizaci hydroizolace střechy se používá výjimečného materiálu v podobě fólie Alkorplan. Ta je díky svým unikátním vlastnostem vhodná jak pro zcela nové, tak i starší domy. Dokonce je nastavitelná, takže se dá bez jakýchkoliv potíži svařit a napojit – tato unikátní vlastnost se vám bude hodit při budoucí přístavbě.

V nabízeném  proto pro tuto fólii není jakýkoliv tvar střechy žádnou komplikací. Fólie Alkorplan je použitelná jak pro šikmé, tak i rovné střechy. Dokonce je odolná atmosférickým vlivům od -30°C až do +80°C. Prodává se ve standardním odstínu šedé, ale po domluvě je možné ji vyrobit v jakékoliv barvě.

strecha_brno107_800

Výhody a vlastnosti fólie Alkorplan

Fólie Alkorplan je opředena několika výhodami, které jí posouvají o několik příček výše. Mezi hlavní patří výjimečná odolnost vůči UV záření a povětrnostnímu stárnutí. Jsou totiž stabilizované proti účinkům UV záření. Rovněž se u této fólie setkáváme s rozměrovou stálostí. Více jak 30 leté zkušenosti s výrobou tohoto unikátního materiálu přinášejí důkazy o skvělých referencích.

Fólie Alkorplan je známá po celém světě i její dlouhodobé rozměrové stability. Další skvělou výhodou je snadná svařitelnost, která umožňuje napojení fólie i v budoucnu, když se pustíte do přístavby. Rovněž tuto vlastnost oceníte při opravách a rekonstrukcích.

strecha_cista07_800

Související příspěvky

Spolehlivé čerpadlo pro zahradu, chalupu i bazén

redakce

Recyklovaný teak – luxusní nábytek který miluje ekologii

redakce

Stříkaná izolační pěna

redakce