Search

Hliník vs. plast aneb velký souboj vchodových dveří

S šípkovou nebo se zelím? Plastové nebo hliníkové? Ani na jednu z těchto zásadních otázek není odpověď zcela jednoznačná. Kulinářskými radami vás bohužel neoblažíme, ale jak je to s vchodovými dveřmi vám poradíme velmi rádi.

Dveře od společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. s výplněmi od Perita jsou dostupné v obou variantách a na své si tu přijde opravdu každý.

 

Odolné dveře pro milovníky hliníku

Hliník je všeobecně považován za velmi měkký a téměř neužitečný kov. Když si však vzpomeneme na jeho využití například při vesmírných letech, začneme se na něj hned dívat docela jinýma očima. A jak bychom tedy nejlépe charakterizovali dveře z hliníku?

* dlouhá životnost

* velká odolnost a stabilita

* tvarová stálost

* perfektní tepelně-izolační vlastnosti

* jednoduchá údržba

Hliníkové dveře s výplněmi od Perita se navíc mohou pochlubit i nadčasovým designem charakterizovaným elegantním překrytím dveřního rámu a širokým výběrem dostupných možností.

Levná kvalita v plastovém provedení

Hliník je krásný, ale plastové dveře od BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. s výplněmi od Perita mu mohou směle konkurovat. Své příznivce dokáží okouzlit nejenom příznivou cenou, ale také mnoha dalšími benefity:

* moderní vzhled

* pestrá paleta možných provedení

* snadná údržba

Modely nejvyšší kvality pak dokáží svými tepelně-izolačními vlastnostmi a efektivním překrytím rámu konkurovat i hliníkovým modelům. Tvarově však nejsou tyto dveře tak stálé, takže ve velmi vlhkém nebo horkém klimatu rychleji ztrácí své jedinečné vlastnosti. Ať už dáváte přednost jakémukoliv řešení, vchodové dveře od BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. s výplněmi od Perita vás potěší svou variabilitou a širokou možností přizpůsobení. Kvalitní potisky dokáží například imitovat dřevo nebo jiné přírodní materiály a dokonale zapadnou prakticky kamkoliv. Stačí si jen vybrat takové, které budou nejlépe vyhovovat právě vám.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *