DŮM

Hledáte stavební desku s univerzálním využitím? Zaměřte se na CETRIS BASIC !

Deskové materiály  jsou doslova základním stavebním kamenem současné architektury. Pro současné architektonické trendy jsou doslova nepostradatelné. Výstavba za pomoci deskových stavebních materiálů je rychlejší, efektivnější a desky se dají využít prakticky na všech částech stavby od základů až po střechu. Tedy pokud najdete správný druh stavební desky, která bude nabízet takto univerzální využití. Ne všechny druhy deskových materiálů jsou totiž tak univerzální, aby bylo možné jejich široké využití. Mezi opravdu kvalitní a univerzální stavební desky se řadí například CETRIS BASIC, kterou si nyní detailněji popíšeme.

 247(2)

Základní  univerzální deska z nabídky CETRIS

Společnost CIDEM Hranice, divize CETRIS je v oblasti deskových stavebních materiálů jedním z nejuznávanějších výrobců a to nejen u nás, ale i v Evropě. V nabídce je hned několik druhů deskových materiálů se specifickými vlastnosti pro konkrétní využití. Základním druhem v nabídce je ovšem právě CETRIS BASIC – cementotřísková stavební deska s hladkým cementově šedým povrchem. Deska je standardně vyráběna v tloušťkách 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 mm. Po dohodě lze ovšem dodat i tloušťky 34, 36, 38 a 40 mm. Základní rozměr desek je 3 350 x 1 250 mm ovšem divize CETRIS může dodávat desky přesně na požadovaný rozměr pro konkrétní zakázku. Dále je možné volit provedení desky se sraženou hranou pod úhlem 45° nebo okraj zaoblený. Od tloušťky desky 12 mm mohou být vybaveny polodrážou a od tloušťky desky 16 mm může zakončení tvořit klasický systém pera a drážky. Na přání zákazníka mohou být v deskáchdokonce předvrtány i otvory.image01

Kde všude se dá CETRIS BASIC využít?

Univerzálnost cementotřískové desky CETRIS BASIC dokazuje také široké spektrum jejího využití. CETRIS BASIC se dá na každé stavbě využít doslova od základů až po střechu. Konkrétně může být využita na stěny, podlahy, stropy, střechy, fasády, protipožární aplikace, podhledy a sokly, ztracené bednění, balkony, výtahové šachty i pro dopravní stavby.

 profil-finish

Detailní informace o CETRIS BASIC a dalších druzích desek CETRIS najdete na www.cetris.cz.

Související příspěvky

Relaxační infrasauny od ekoplast.cz

redakce

Domovní čistírna odpadních vod: Kde najde uplatnění a jaké přináší výhody?

redakce

Stínící technika pro váš dům

redakce