Search

Hledáte nízkoenergetické bydlení? OXES patří ke specialistům!

Bydlení v krásné obci, kde nechybí školka, škola, lékařské zázemí i atraktivní kulturní vyžití, je dnes potřebným předpokladem pro pohodlný a bezstarostný život. Ale co když se k tomu všemu přidá ještě nízkoenergetické bydlení, které vám ušetří spoustu peněz v rodinném rozpočtu?

Společnost OXES s.r.o. si přesně takové podmínky stanovila. Původě sbírala zkušenosti jen jako realitní kancelář, a právě získané know-how jí umožnilo vybrat ty nejkrásnější lokality v okolí a zatraktivnit je výstavbou nízkoenergetického bydlení z kategorie “B“. Její projekty charakterizují především malé energetické nároky a použití kvalitních materiálů.

 

Atraktivní bydlení mimo ruch velkoměsta v obci Zbůch

Přibližně 7 km od Plzně leží malebná vesnička Zbůch se spoustou zeleně, školou, lékárnou a atraktivním náměstí – a právě tady zrealizovala společnost OXES s.r.o. projekt Byty Zbůch s nápaditě rozvrženými interiéry, balkony či předzahrádkami. K dispozici je široká paleta možností od 1+kk až po rodinný byt 4+kk, poskytující komfortní podmínky pro život s dětmi.

Potěší vás i skvělá dopravní dostupnost lokality, vhodně situované pokoje z hlediska světových stran i novodobá koncepce všech bytů bez hluchých ploch či koutů, které dokáží znepříjemnit bydlení zejména ve starších zástavbách.

 

Projekt Garden Park Višňovka slibuje komfort pro milovníky klidného bydlení

Chcete plnohodnotné zázemí v rodinném domku se vším všudy i s výhodami nízkoenergetického bydlení? I to je možné a projekt Garden Park Višňovka rovněž z pera společnosti OXES s.r.o. vám to dokáže. I ten leží v obci Zbůch a nabízí mimo jiné podlahové topení, plovoucí podlahy, vlastní předzahrádku i parkovací místo.

Využijte možnosti vybrat si vaši ideální řadovku mezi prvními! Zvolte si optimální výměru, velikost zahrady a dispoziční umístění ještě předtím, než vás předběhne jiný milovník klidného a komfortního bydlení s minimálními náklady. Je to jen na vás!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *