DŮM

Hledáte kvalitní podlahovou krytinu? Přemýšleli jste o třívrstvé dřevěné podlaze?

Protože jsou podlahy nejvíce namáhaným vybavením každé domácnosti, je třeba jejich výběru věnovat velkou pozornost. A to jak designu podlah, tak jejich vlastnostem a odolnosti vůči poškození a opotřebení. Najít podlahu, která bude disponovat nadstandardními vlastnostmi ve všech těchto ohledech, není ani přes velkou nabídku v současnosti, žádným jednoduchým úkolem. Nemožné to ale není. Slyšeli jste například o třívrstvých dřevěných podlahách?

 

Charakteristika třívrstvých dřevěných podlah

Třívrstvé dřevěné podlahy jsou v současnosti nejrozšířenějším druhem vícevrstvých dřevěných podlah. Oproti klasickým masivním podlahám z jednoho kusu dřeva mají hned několik výhod. Hlavní výhodou je především odolnost podlahy proti opotřebení a pokroucení. Základem podlahy jsou nosné desky umístěné uprostřed. Ve spodní části je podlaha opatřena protitažnou vrstvou a na horní části je vrstva nášlapná. Třívrstvé podlahy díky svému složení nejsou nijak náchylné k sesychání a rozšíření nebo srážení a to ani v případě kolísání teplot a vlhkosti v místnosti.

 

Originální kus do každého interiéru

Nemusíte se bát, že by třívrstvé podlahy ze dřeva nenabízely dostatečné množství produktů, abyste si dokázali vybrat ten správný design pro svou domácnost. Podlahy jsou vyráběny hned z několika druhů dřevin. Nejčastěji na trhu najdeme jasanová prkna a dubová prkna. Každé dřevo je charakteristické svou kresbou, takže se vám do domácnosti dostane originální kus. Třívrstvé podlahy jsou díky své konstrukci vhodné i pro systémy podlahového vytápění.

dub

Někteří prodejci nabízí i nadstandardní služby

Opravdu specializované firmy v oblasti třívrstvých dřevěných podlah nabízejí svým zákazníkům i některé nadstandardní služby. Mezi takové služby se řadí výroba podlah na zakázku, přesně podle představ a potřeb zákazníka. Například dubová prkna pro podlahu mohou být vyrobena v požadovaných atypických rozměrech. Vše je možné. Mezi specializované firmy v této oblasti na našem trhu patří HTparket.cz.

Detailní nabídku a informace najdete na www.htparket.cz.

Související příspěvky

Levný komín je to samé jako levné lano na bungee jumping

redakce

Montáž spolehlivých zábradlí – Alzabradli.cz

redakce

Dokonalé zastínění větších prosklených ploch

redakce