DŮM OSTATNÍ STAVBA TIPY

Generální úklid a mytí oken v Praze

Po stavebních pracích ve výškové budově jsme si objednali firmu A SERVIS LIPKA na generální úklid a mytí oken Praha. Firma nám zprostředkovala jak úklidové práce, tak i mytí oken a jejich impregnaci. Impregnaci jsme se rozhodli přidat po odborné radě, kterou jsme od firmy dostali. Mytí oken jsme požadovali především z toho důvodu, že po malířích zůstaly skleněné plochy zakapané od barvy, tudíž je bylo třeba důkladně umýt.

Pracovníci firmy A SERVIS LIPKA provedli práci bez komplikací a dohodnutém termínu, což pro nás by stěžejní požadavek při výběru firmy, která nám mytí oken bude realizovat. Firma A Servis Lipka byla vybrána podle hodnocení uživatelů, recenzí na internetových stránkách a také podle finančního návrhu, kde byli schopni najít nejlepší dostupné řešení pro náš požadavek. Pro práci na naší budově bylo třeba použít výškovou techniku, kterou si zajišťují také sami. Práci hodnotíme jako celkově dobře provedenou, z finanční stránky dostupnou, navíc v kombinaci s impregnací, kterou na okna aplikovali vyšla práce cenově mnohem lépe, než za běžné pravidelné mytí. Se službami firmy A SERVIS LIPKA jsme byli spokojení, proto ji doporučujeme i ostatním.

 

Nechte mytí oken na profesionály

Firmu A SERVIS LIPKA jsem objednal na mytí domovních oken svého otce, který s tuto práci nemůže dělat ze zdravotních důvodů a z důvodu stáří. Po ovdovění neměl nikdo čas tuto práci zajistit, proto jsem se rozhodl otci pomoct tak, že jsem najal firmu, aby okna umyli pracovníci. Práci jsem poptával u několika firem a i když firma A SERVIS nepatří mezi nejlevnější, servisem se vše snadno vyrovná. Okna jsem nechal navíc impregnovat pro mě neúplně známou nanotechnologií, o které moc nevím, ale výsledek má být ten, že  okna nebudu muset nechat umývat po delší dobu, což je jak pro mě, tak pro otce pohodlnější z finančních důvodů a také proto, aby otce nikdo doma nerušil. Práci provedli pracovníci dobře, otec je chválil, že pracovali téměř bez přestávek a všechno zvládli za pár hodin. Po sobě pořádně uklidili a všechny věci vrátili na své místo, takže otec neměl žádnou práci. Okna vypadají dobře, otec si práci chválí, takže za nás můžeme firmu A SERVIS LIPKA doporučit na mytí oken Praha i ostatním zájemcům.

 

Související příspěvky

Kvalitní čistička odpadních vod je základ rodinného domu

redakce

CETRIS představil další novinku – desku CETRIS DEKOR

redakce

Nová dřevěná a dřevohliníková okna ze Slavony

redakce

48 x komentováno

Stanislav Gočár 2. 4. 2016 at 11:57

Mytí výloh, odstraňování fólií, banerů a polepů v Praze, jsme realizovali pro našeho zákazníka, kterému jsme umývali výlohy z venkovní strany a odstraňovali z jejich povrchu staré zatvrdlé fólie. Náš tým profesionálních a odborných pracovníků Vám zajistí velmi kvalitně provedenou práci tzn. vyčistí , odmastí všechny nečistoty a dokonale vyleští všechny prosklenné části. K mytí oken používáme velmi kvalitní nástroje a pomůcky. Pro úspěšné a bezproblémové odstranění ztvrdnuté fólie z prosklené plochy používáme korundové žiletky o průměru minimálně 10 cm. Pomocí těchto žiletek jsme schopni odstranit jakékoliv fólie a polepy bez poškození či poškrábání skleněné plochy. Na řadě provozoven obchodních center můžete vidět provozovny, na jejichž výlohách jsou silné škrábance a rýhy. Takové nevratné poškození bylo způsobeno neodbornou prací s použitím nevhodných nástrojů. Rýhy a škrábance na povrchu prosklených ploch vzniknou po odstraňování folií a polepů pomocí nožů, špachtlí nebo ocelových stěrek. Po odstranění fólií zůstanou na povrchu zbytky lepidla. Pro jejich odstranění z výloh jsme použili ředidlo a dočištění zbytku lepů se provedlo odstraňovačem, který používáme při odstraňování graffiti. Jakmile jsme měli odstraněné veškeré fólie z výloh následovalo mytí a leštění celé prosklenné plochy. V tomto případě používáme tzv. trik suchého leštění. K mytí výloh nepoužíváme žádné leštící přípravky, čímž zaručíme, že skleněná plocha vypadá dlouhou dobu čistě. Při leštění prosklené plochy pomocí leštidel by došlo k tomu, že za nějaký čas budou na povrchu vidět kruhy a tahy leštění. Svým zákazníkům můžeme stoprocentně zaručit, že práce bude provedena pečlivě a bez jakéhokoliv poškození povrchů oken, výloh a jiných prosklených ploch.
Mimo jiné Vám po dohodě můžeme zajistit na vyčištěné okna nanoimpregnaci , kterou aplikuje tvz. nešpinavou úpravou, ta je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností. Po dohodě čištíme žaluzie, lamely nebo markýzy. Provádíme výškové práce.

Odpověď
Blahoslav Karas 11. 4. 2016 at 1:33

Zabýváme se mytím oken Ostrava již velkou řadu let, vše provádíme za pomoci kvalitních pomůcek. A SERVIS LIPKA, s.r.o. je firma s profesionálním týmem umývačů oken, kteří vám zajistí kvalitně umytá okna a výlohy. Mytí oken Ostrava provádíme i na silně znečištěných skleněných plochách, které jsou znečištěny díky po stavebních a po rekonstrukčních činnostech. Dle přání zákazníka jsme schopni zajistit umývání oken i do druhého dne od objednání našich služeb. Činnost mytí oken a výloh Ostrava provádíme v několika programech – servisní čištění a mytí výloh Ostrava, čištění a mytí oken v domácnosti a rodinných domech Ostrava a nebo ve školách a úřadech. Servisní čištění a mytí výloh Ostrava provádíme v servisním cyklu 1x za 30 dní, kdy naše firma zajišťuje čištění po celém území České a Slovenské republiky a v Německu a Rakousku. Pokud jsou vaše okna špatně dostupná k běžnému umývání, tak je náš team vybaven vysokozdvižnou technikou a horolezeckou a speleologickou technikou. Tým je školený na bezpečnost práce ve výškách podle § 134a odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č.65/1965 Sb, zák. práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Na špatně přístupné plochy doporučujeme nanášet technologii Glasprotect, která zaručí, že až 5 let není třeba okna umývat. A jak Glasprotect funguje? Na oknech se vytváří, díky impregnaci, takzvaný lotosový efekt. Ze znečištění na oknech a pomoci vody, se vytvoří malé kuličky, které jsou spolu s prachem odstraněny díky větru. A SERVIS LIPKA, s.r.o. je firma, která se nejméně 20 let zabývá mnoha úklidovými činnostmi a to například.: Odstranění graffiti, nanášení antigraffiti nátěru, odstranění plísní, mytí a voskování podlah, čištění koberců, tepování koberců, po stavební a po rekonstrukční úklidy po dělnících. Rádi vám poradíme s formou úklidu na e-mailové adrese centrala@a-servislipka.cz. Webové stránky http://www.a-servislipka.cz nabízí mnoho důležitých informacích o cenách a úklidových činnostech.

Odpověď
Josef Hübner 13. 4. 2016 at 9:51

Krásně čistá a dlouho lesklá okna. Já s jsem s touto firmou spokojen!

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:42

Dobrý den pane Hubnere, děkujeme za krásné hodnocení.

Odpověď
Roman Baretský 13. 4. 2016 at 10:57

Jejich práce mě vždy vytvoří úsměv na tváři. Nejen, že mám zajištěné perfektní služby, ale také se s pracovníky dobře povídá.

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:39

Pane Baretský to jsme nevěděli, myslím o tom povídání. Ale to patří k věci. Naštěstí naši lidé pracují ve výkonu, takže to je pro mě milé překvapení, že mají ochotu a vychování i slušnost si pěkně popovídat s klientem. Děkujeme za hodnocení.

Odpověď
Leona Šedá 13. 4. 2016 at 11:15

Dobré a kvalitní zakázky za přítomnosti vstřícných pracovníků. Není nic, co bych vytkla.

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:33

Děkujeme za kladné reference. Jsme hrdi na to, že naši lidé mají vštěpeno jak se chovat k naši klientele. V dnešní době to není samozřejmosti.

Odpověď
David Zítka 15. 4. 2016 at 9:00

rychlost v zajištěné zakázky,
příjemní pracovníci

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:30

Děkujeme za hodnocení. Ano to je naše pravidlo. Rychlost ve vyřízení a rozumná dohoda na termín, který vždy platí, tedy z naši strany, zákazník má možnost změny.

Odpověď
Kateřina Pecáková 15. 4. 2016 at 10:26

Vše bez problémů.

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:28

Děkujeme za hodnocení.

Odpověď
Boris Šlechta 15. 4. 2016 at 10:48

Rozhodně dopurucuji, ceny jsem porovnával s dalšími firmami a cena byla takřka všude stejná, rozdíl byl však v recenzích, které na tuto firmu byly výrazně lepší. I já doporučuji.

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:26

Děkujeme, ano máte pravdu v tom, že i pan šéf na to klade značný důraz, v jeho případě nehrozí, že by nám odpustil, že by se někde objevila nějaká negativní recenze. Ano problém může nastat, řečeno jeho slovy, ale pozor! potom zvláště je nutno napnout síly a uspokojivě IHNED problém vyřešit. Troufám si říct, že na naši firmu nemůžete najít špatnou referenci. Nemá ji kdo ze zákazníků napsat. Nevím o problému, který by do dnešního dne vyústil v napsání negativní reference.

Odpověď
Zbyněk Inera 17. 4. 2016 at 16:10

Mytí oken a výloh Praha, servisní mytí ve všech obchodních centrech v Praze. Vykonáváme zde servis více jak na 85% obchodů po dobu přibližně dvanácti let. Pokud právě zde otevíráte obchod nebo jste nespokojeni s čistotou vašich výloh, neváhejte a obraťte se na naši firmu. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni. Provádění mytí a čistění oken a výloh na OC Praha vykonáváme v několika servisních cyklech. Naši zákazníci si u naši firmy nejčastěji objednávají mytí a čištění oken a výloh v Praze na pražských obchodních centrech v servisním cyklu 1x za 30 dní Tento servis mytí a čištění oken a prosklených ploch v Praze na OC Praha provádíme z venkovní strany. Servisní mytí a čištění oken a prosklených ploch zevnitř si zákazník určuje sám a mytí oken a výloh poptává podle svých momentálních potřeb. Další možnost jak využívat jiné servisními cykly, je mytí výloh 1x za 60 dní a mytí výloh 1x za 90 dní z venkovní strany. Pokud chcete své výlohy udržet v relativním pořádku a v současné době přemýšlíte a sledujete každou korunu, kterou vydáte na provozní náklady,
Potom doporučujeme servisní cyklus 1x za 120 dní. Řekneme, že tímto servisním cyklem mytí oken a výloh v Praze, splníte a uchováte relativně slušný vzhled vaši prodejny v Praze.
A nebude atakováni a napomínání správou obchodních center v Praze, aby jste zajistili čistotu Vašich výloh na provozovně v Praze.Strojové čištění koberců v Praze Vám naše firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. zajistí metodou čištění koberců za využití kotoučového stroje, čistící chemie Bosch RTS a vysoce výkonného třímotorového turbo vysavače. Generální a hloubkové strojové čištění koberců v Praze provádíme nejúčinnější metodou, která v současné době existuje. Podle našich zkušeností si troufáme tvrdit, že jsme schopni strojově vyčistit jakýkoliv typ koberce, se kterými si jiné úklidové firmy neumí poradit. Je to dáno tím, že celá řada firem čistí koberce sice levným způsobem, ale zastaralými metodami, které nemají vždy dobré výsledky. Jedná se například o extrakční metody, čištění koberců suchou pěnou či mokrou pěnou, čištění sypkými prášky atd. Metodou, kterou v současné době používá naše firma, dosahuje strojové čištění koberců v Praze velmi kvalitních výsledků při čištění koberců. Po řadě zkušeností, které jsme získali se strojovou metodou čištění, označujeme tento způsob za nejkvalitnější metodu vyčištění koberců a můžeme ji také označit za jediný nejúčinnější způsob, jak koberce dokonale vyčistit od veškerých nečistot. Metodou čištění koberců za využití kotoučového stroje a turbo vysavače dokážeme prodloužit životnost koberců a udržet dlouhou dobu jejich původní vzhled. Strojové čištění koberců v Praze nabízené naší firmou můžete využít jako jednorázové či nárazové vyčištění koberců anebo můžete nechat Váš koberec podrobit pravidelně opakujícímu se čištění. K dalším nabízeným službám, které Vám naše firma může zajistit, patří: denní a pravidelné úklidy domácností a firem v Praze, mytí prosklených ploch v Praze, čištění markýz, žaluzií a rolet v Praze, úklid po stavbě v Praze, úklid po malování a malířích v Praze, úklid po řemeslech v Praze, úklid po rekonstrukci v Praze, strojové a generální čištění podlah v Praze, voskování a fluatace podlah v Praze.

Odpověď
Ladislav Kopecký 17. 4. 2016 at 21:02

Servisní mytí a čištění oken a výloh v obchodních centrech provádíme ve všech obchodních centrech na území ČR. Největší objem práce realizujeme na mytí oken a výloh v Praze. Servisním cyklem, který doporučujeme na mytí oken a výloh na provozovnách v obchodních centrech Praha je mytí 1x za 30 dní z venkovní strany. A mytí oken a výloh Praha zevnitř doporučujeme 1x za 90 dní, nebo podle aktuálních potřeb zákazníka. Tento servisní režim zaručuje nejlepší vzhled prodejny. Samozřejmě, že pokud zvolíte častější mytí oken a výloh, např. 1x za 14 dní nebo 1x za 7 dní, bude vzhled Vašich prosklených ploch vynikající. Dnes ovšem je trend trochu jiný, než do roku 2008 a rozumíme tomu, že je potřeba snižovat provozní náklady na minimum. U zákazníků, kteří chtějí snížit provozní náklady doporučujeme zvolit servis 1x za 60 dní, nebo 1x za 90 dní z venkovní strany, vnitřní mytí 2x ročně. Anebo objednat nejúspornější servisní cyklus mytí oken a výloh v Praze a sice 1 x za 120 dní, tady jsme schopni ještě stále udržet servisní cenu 17 – 27,- Kč / m2 dle rozsahu a dělení. Pokud ovšem se mytí neprovádí a není objednáno 3x ročně, nejsme schopni zajistit servisní cenu a toto mytí považujeme za nárazové. Pokud tedy myjeme výlohy pouze 2x ročně z venkovní strany cena se zde pohybuje v cenové hranici 27 – 47,- Kč / m2 . Ve stejné cenové hranici provádíme taky mytí oken a výloh po malířích Praha, mytí oken a výloh po rekonstrukci v Praze, mytí oken a výloh před otevřením nových provozoven v Praze, mytí a čištění oken Praha po řemeslech, mytí a čištění oken Praha po malování, mytí a čištění oken a výloh v Praze po stavbě, mytí a čištění žaluzií v Praze, mytí a čištění markýz v Praze, mytí a čištění oken a výkladců ve výšce v Praze. Mytí oken ve výšce Praha z hydraulického ramene a montážní a vysokozdvižné plošiny.

Odpověď
Vilém Dobrotivý 19. 4. 2016 at 17:07

Potřeboval jsem umýt okna po řemeslnících, tak jsem na doporučení kamaráda zašel na webové stránky úklidové firmy A SERVIS LIPKA a domluvil si s nimi službu. Bez problémů jsme našli vhodný termín pro všechny během chvilky. Můžu potvrdit, že pracovníci firmy A Servis jsou příjemní, vstřícní, rychlí a opravdu po sobě i uklízí. Na rozdíl od řemeslníků, které jsem měl předtím a po kterých jsem musel poklízet. Takže pokud někdo potřebuje využít profesionálních služeb, tak firma A Servis Lipka je ta pravá.

Odpověď
Ivana Morysová 5. 5. 2016 at 20:42

To, že si naši pracovníci po sobě úklízí je přece samozřejmost. Každopádně děkujeme za kladný ohlas na naše služby.

Odpověď
Livia Kostelníková 19. 4. 2016 at 17:13

Je možné si u vaší firmy objednat mytí oken i na dobu, kdy nebudu doma? Děkuji za odpověď.

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:20

Ano, řeší se to tak, že mistr pan Dubrovský od Vás převezme v dohodnutý čas klíče na předávací protokol a následně po práci se domluvíte na převzetí. Firma, zatím nikdy neměla žádný problém. Navíc jsme dobře pojištěni.

Odpověď
Luděk Ivo 20. 4. 2016 at 12:45

Byl jsem moc spokojen a neshledal jsem sebemenší problém.

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:17

Pane Ivo, děkujeme za kladné hodnocení.

Odpověď
Klára Šimanská 20. 4. 2016 at 13:12

Mám moc dobrou zkušenost

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:16

Děkujeme za pochvalu.

Odpověď
Douba Libor 20. 4. 2016 at 13:23

Službu si můžu vybrat z pohodlí domova, ale nerozumím tomu, jak funguje suché leštění, nepoškrábete tím okna? Děkuji za odpověď. Libor D.

Odpověď
Ivana Morysová 5. 5. 2016 at 20:41

Tak to určitě ne, suché leštění spočívá v tom, že se nepoužívají žádná komerčně prodáváná leštidla. Kvalitně umyté sklo a proschlé sklo se leští pouze čistou bavlněnou plenou.

Odpověď
Eva Němcová 22. 4. 2016 at 8:35

Velká radost nechat si touto firmou umývat okna. Stojí za zkoušku!

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:16

To je opravdu poklona paní Němcová. Jste spokojena ze službou a ještě jsme Vám udělali radost. To potěší.

Odpověď
Jáchym Hofmann 22. 4. 2016 at 9:26

Mile mě překvapili s jejich přístupem k práci a výsledky. Děkuji!

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:14

Děkujeme za kladné hodnocení.

Odpověď
Karolína Seemová 22. 4. 2016 at 9:34

Doporučuji, jsou naprosto spolehliví!

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:13

Paní Seemová, to je voda na můj mlýn. Jako manažerka a vedoucí realizace zakázek jsem Vaši referencí potěšena na dvakrát, jednak za práci našich zaměstnanců a potom přímo za mě. Děkuji

Odpověď
Romana Filipovská 25. 4. 2016 at 9:47

Ideální firma na úklidové služby.

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:11

Děkujeme za hodnocení.

Odpověď
Jonáš Kubálek 25. 4. 2016 at 11:45

Dobrý den, předem děkuji za odpověď na moji otázku. Jste schopni odstranit folie z oken ještě před samotným umytím oken? Jonáš

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:07

Pokud se rozhodnete odstranit i folie, tak potom ano. Nejprve odsraníme folie, odstraníme zbytek lepidel a samolepů a potom umyjeme okna.

Odpověď
Vanesa Bílková 27. 4. 2016 at 15:36

Jelikož nemám ráda výšky, tak jsem se rozhodla využít profesionálních služeb na mytí oken. Na internetu jsem našla tuto úklidovou firmu a domluvila si s nimi termín. Pracovníci firmy vystupovali velmi profesionálně, vstřícně, rychle a precizně. Navrhli mi, abych si nechala nanést i impregnaci na okna, že tím vydrží déle čistá a nebudu je muset volat hned další měsíc. Tak jsem svolila a čekala, jestli ta ochrana skel má skutečně takovou výdrž. Je to již skoro půl roka a okna jsou skutečně pořád krásně čistá a vypadají, jako kdybych je umývala před nedávnem.

Odpověď
Ivana Morysová 5. 5. 2016 at 20:29

To nás vždycky potěší, když si zákazníci pochvalují nano impregnaci oken a vyzdvihnou funkci. Celá řada lidí přistupuje k informacím o nano mipregnačním nátěru s nedůvěrou.

Odpověď
Petra Nováková 27. 5. 2016 at 10:59

Jak přesně taková nano impregnace oken funguje?
Díky za odpověď.

Odpověď
Lubomír Boleslav 5. 5. 2016 at 20:36

Dobrý den, ano můžu potvrdit slova paní Bílkové, nano impreganaci oken mám již na svém domě 3 roky na svých oknech, tedy pouze zvenku, zevnitř se nedává a funguje to dobře. Aplikaci nedělala firma A SERVIS LIPKA,ale jejich konkurence, to jsem neviděl ceník aservisu. Firma která to u nás dělala, byla podstatně dražší, platili jsme cca 270,- Kč/m2. Firma A servis byla u nás ve firmě, kde pracuji a od nich to vyšlo na cca 300 m2 na 134,- Kč/m2. Takže to je sakra rozdíl. Když jsem to zjistil, byl jsem prodrážděný z toho, že jsem si neudělal malé výběrové řízení.

Odpověď
Zbyněk Inera 5. 5. 2016 at 21:51

Dobrý den paní Bílková, chtěl bych se zeptat na nano impregnaci do firmy A SERVIS LIPKA, chceme si ji taky objednat kolik jste nechala impregnovat oken a jak dlouho to firma dělala a potom se chci ještě zeptat na zaměstnance. Jsou slušní lidé? Ptám se proto, že jsme tu měli firmu na čištění koberců a to byla hrůza. Ti lidé to snad dělali poprvé a kde je vyhrabali to nevím. Vypadali jako bezdomovci.

Odpověď
Vanesa Bílková 15. 5. 2016 at 8:10

U nás na našem domě na Praze 9 máme 24 oken ošetřené nano impregnaci nátěrem na okna, práce trvali v 6 pracovnících a servis Lipka asi 7 hodin. Na lidi od pana Lipky je radost pohledět, jak jim jde práce od ruky. Byla jsme spokojena s jejich stylem práce a přístupem. Dělali si přípravu a následně vše dali zpět a uklidili si po sobě. To mám ráda.

Odpověď
Ivan Krátký 27. 4. 2016 at 15:41

Umýváte veškeré druhy oken? Díky za odpověď.

Odpověď
Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 22:06

Ano všechny druhy, zajišťujeme taky mytí ve výškách.

Odpověď
Jaromír Dlouhý 15. 5. 2016 at 8:04

Firmu A SERVIS LIPKA, jsme si letos pozvali poprvé, předtím jsme vyúživali místní firmu na mytí oken a mytí oken ve výšce na Praze 10.
Nebyli jsme už spokojeni s kvalitou a lidma, které firmy posílala. Kdysi měli kvalitní myče, ale to co chodilo nyní, to bylo o strach. A servis nás velmi mile překvapil, tím co u něj pracují za lidi, až jsme se divlili, že tak slušní a bystří lidé pracují v úklidové firmě. Zkrátka dobrý oddíl. Určitě firmu doporučíme i našim známým a klientům.

Odpověď
Ondřej Vinkler 31. 5. 2016 at 15:42

Dobrý den,
jsme rádi, že jste byli s naší firmou, respektive s našimi zaměstnanci spokojeni. Vždy nás takové zpětné reakce potěší.

S pozdravem,
Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

Odpověď
Andrej Klanický 30. 5. 2016 at 13:20

Jak přesně funguje tzv. nano impregnace oken?

Díky za odpověď.

Odpověď
Karel Honn 1. 6. 2016 at 8:32

Zajišťujete i mytí oken Ostrava?

Odpověď

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.