Search

Garážová vrata přesně podle vašich představ

Svým zákazníkům nabízíme v oblasti výplní stavebních otvorů kompletní sortiment. Okna a dveře lze v naší nabídce vybírat z plastu, dřeva, hliníku i plastohliníku. Ale do stavebních otvorů se neusazují jen okna a dveře, ale velmi důležitou součástí většiny budov jsou také garážová vrata. I ta najdete v naší nabídce, a to dokonce ve velmi širokém spektru.

 vrata_dvere_a_07

Spolupracujeme s jedničkou na českém trhu

Garážová vrata v naší nabídce nejsou z naší výroby, ale jsme pouze prodejci. Patříme mezi specializované prodejce garážových vrat Lomax – jedničky na českém trhu. Společnost Lomař patří mezi nejvyspělejší výrobce garážových vrat, a to nejen v ČR, ale v celoevropském měřítku. Má stabilní zázemí, nejmodernější výrobní technologie a využívá kvalitní materiály. Přesně na těchto parametrech záleží i nám při výrobě oken a dveří, proto jsme se rozhodli spolupracovat s kvalitní firmou, se kterou máme podobnou filozofii.

 

Sekční, rolovací i posuvná

Důvodem pro spolupráci s firmou Lomax není jen vyspělá technologie výroby a kvalita, ale také široký sortiment produktů, který zákazníkům můžeme nabídnout. Ve výrobním portfoliu Lomař najdete vrata sekční, posuvná i rolovací. Všechny druhy vrat se dají vyrobit na míru – přesně podle požadavků a možností klienta. Nemusíte přizpůsobovat svou garáž novým vratům. Nová vrata se přizpůsobí vaší garáži.

 vrata_dvere_c_03

4 základní typy

Naprostou samozřejmostí je v dnešní době možnost volby mezi manuálním a dálkovým ovládáním vrat. Na výběr máte ze 4 základních typů prolisů. Barevné provedení vrat je čistě ve vaší režii. Na výběr je až 2 500 barev a motivů v imitaci dřeva. Firma Lomax vyrábí všechny typy vrat sama a disponuje kompletní nabídkou náhradních dílů. I servis a případná výměna dílů jsou velmi rychlé.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *