DŮM

Gaia Mobili od ASSO– nábytek jako rodinný klenot.

Společnost ASSO se rozhodla potěšit všechny zájemce o bydlení ve stylu zámeckých pánů.  Z Itálie k nám dováží kolekci Gaia Mobili, ručně vyrobené zařízení do koupelen. Výrobky se vyznačují elegancí a nadčasovým designem, který je při zachování plné funkčnosti povyšuje na umělecká díla. Tento starožitný nábytek je vyroben z již jednou použitých materiálů, které jsou unikátní technologií chráněny proti destrukčním vlivům vlhka.

Prostředí koupelen je velmi specifické nejen tím, že patří mezi tzv. silně zátěžové prostory. Veškeré materiály v nich musí mít vysoce odolné vlastnosti vůči vodě, plísním, chemikáliím i jiným vlivům. Tomuto trendu se nová kolekce Gaia Mobili plně přizpůsobila s vědomím, že i v té nejlepší koupelně se stejně jako v životě občas může stát nějaká nehoda. Proto, aby následky takových nepatřičností v našich koupelnách nebyly likvidační, jsou povrchy všech užitných předmětů Gaia ošetřeny technikami starých mistrů. Tím se zabraňuje vytváření skvrn po rozlitých kosmetických přípravcích a podobným nehodám. Zevní strany jsou napuštěny pravým včelím voskem. Používá se především vyzrálé dřevo, u něhož nehrozí nežádoucí reakce na koupelnovou vlhkost, ale má všechny atributy pravé starožitnosti. U série Classic/ Rustic jsou např. zakonzervované cestičky od červotoče, což nejen deklaruje autentičnost materiálu, ale vytváří i ceněný starožitný prvek.

Doporučená údržba spočívá v občasném otření vlhkým hadrem, pravidelné impregnaci a dále už jen necháte pracovat čas. Originalita zpracování zařadí tento nábytek mezi trvalé součásti bytu, které stárnutím a patinováním získávají na kráse.

Dominantou každé koupelny bývá zrcadlo. I na to myslí tvůrci vybavení do koupelen Gaia Mobili. Ručně zpracovaná zrcadla Gaia jsou unikátní použitím pravého stříbra na rubové straně. Princip této metody pochází od dávných benátských řemeslníků, kteří věděli, že stříbro zaručuje dokonalé a stálé zrcadlení po staletí. Zrcadlo Gaia se tak může stát vaším rodinným klenotem, který předáte další generaci, a pořád bude stejně krásné.

Pro všechny milovníky starých a kvalitních věcí jsou navrženy jak celé sestavy, tak i solitérní kusy, jež jsou plně přizpůsobeny životu v 21. století jak užitností, tak i estetikou zpracování.

Inspirujete se na: www.asso.cz nebo v klientském centru se showroomem na adrese: Biskupská 8, Praha 1. Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.

Související příspěvky

Elegance krytiny může spočívat v její jednoduchosti

redakce

Jak poznat kvalitního kominíka, když potřebujete revizi či opravu komínu?

redakce

Ušetřete za topení díky krbovým kamnům

redakce