DŮM

Dřevohliníková okna – bezúdržbové řešení pro každý typ stavby.

Plastová okna, dřevěná okna a hliníková okna – tři nejběžnější typy oken, které jsou použitelné v bytových domech, rodinných domech i komerčních objektech. Každý z materiálů je specifický a každý má své přednosti a slabiny. Spojením dvou klasických materiálů – dřeva a hliníku se vyrábějí dřevohliníková okna.

 

Dřevohliníková okna spojují přednosti dřeva a hliníku.

Dřevo a hliník se při výrobě oken skvěle doplňují. Dřevěné profily dodávají dřevohliníkovým oknům výborné tepelně izolační vlastnosti a výbornou tvarovou stabilitu. Hliníkové opláštění zajišťuje odolnost proti povětrnostním vlivům a díky němu není třeba zabývat se péčí o povrchovou úpravu dřevěného profilu oken. Z interiéru poskytují dřevohliníková okna pohled na krásné přírodní dřevo, z venkovní strany je možné volit barvu hliníkového opláštění prakticky z celého vzorníku RAL, případně také v dřevodekorech.

 

Dřevohliníková okna jsou investicí, která se vyplatí.

Značka VEKRA patří mezi nejznámější výrobce oken a dveří. V jejím sortimentu nechybějí ani dřevohliníková okna a vchodové dveře. VEKRA nabízí dřevohliníková okna v pěti produktových řadách, které se liší designem hliníkového opláštění. Vybírat je možné z variant plošně odsazeného i srovnaného křídla, případně volit oblou variantu designu, tyto typy dřevohliníkových oken jsou nabízeny také se speciální tepelně izolační výplní přímo v hliníkovém opláštění. Velmi moderním řešením jsou i dřevohliníková okna se skrytým křídlem.

Detailní informace o dřevohliníkových oknech najdete na www.vekra.cz.

Související příspěvky

Ochraňte svůj domov před loupežemi v letní sezóně

redakce

Zábradlí na Vaši terasu od AL ZABRADLI

redakce

Děsíte se výdajů za letošní topnou sezonu? 

redakce