DŮM

Domov tvoří správně zvolená okna a dveře

 

Nová okna s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi významně ovlivňují spotřebu energie při vytápění. Kromě toho je třeba brát v úvahu i dostatečnou zvukovou izolaci, nenáročnou údržbu a v neposlední řadě design. Dokonalost stavebního díla tak stojí a padá s detaily.

Společnost Inoutic rozumí potřebám stavebníků, kterým záleží na kvalitě použitých materiálů i celkovém architektonickém vyznění stavby, a nedělá proto kompromis mezi designem, funkčností a technickou precizností. Inoutic je tradičním výrobcem prémiových plastových okenních a dveřních profilů a stavebních materiálů. Zájemcům o nadčasové a energeticky úsporné bydlení nabízí ucelený systém profilů, které splňují parametry nízkoenergetických a pasivních domů, ať už jde o novostavby, či rekonstrukce.

 

Okenní profily pro maximální úspory

Profilové systémy pro plastová okna Inoutic uspokojí požadavky zákazníků, kteří upřednostňují kvalitu. V nabídce je energeticky úsporný prémiový okenní a dveřní systém Eforte, po všech stránkách vyvážený systém Prestige a spolehlivý okenní systém Arcade určený zákazníkům, kteří jsou omezeni rozpočtem.

  • Inoutic Eforte – první certifikovaný standardní profil pro okna (nejen) do pasivního domu, špičkové šestikomorové profily pro energeticky úsporné bydlení s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a stavební hloubkou 84 mm. Koeficient tepelné prostupnosti rámem je Uf = 0,95 W/(m2.K). Dostupný ve 40 barevných variantách, včetně exkluzivní fólie Titanium Plus s metalickým vzhledem.
  • Inoutic Prestige – velmi kvalitní šestikomorový profil, který splňuje vysoké nároky na moderní stavby. V nabídce varianta pro pasivní domy se stavební hloubkou 76 mm Uf = 1,1 W/(m2.K), výběr ze 40 barevných odstínů, včetně exkluzivní fólie Titanium Plus s metalickým vzhledem.
  • Inoutic Arcade – časem prověřený pětikomorový okenní profil s výborným poměrem cena/výkon, splňuje všechny standardní požadavky kladené na současné bydlení, stavební hloubka 71 mm, Uf = 1,2 W/(m2. K); dostupný ve 35 barvách.

 

Vchodové dveře – vizitka každého domova

B 04 Haustuer Eli-Pre 100 HR lowSpolečnost Inoutic nabízí u všech tří systémů – Eforte Prestige, Arcade – také plastové vchodové dveře. Okna tak lze sladit tvarem a barevností s vchodovými, balkonovými nebo i zdvižně posuvnými terasovými dveřmi. Dveřní plastové profily jsou vysoce pevné a tvarově stálé. Jsou tedy bezpečnější proti vloupání a odolnější vůči povětrnostním vlivům. Do dveří je možné vsadit jakékoli plastové, skleněné nebo hliníkové výplně běžně dostupné na trhu. Novinkou u dveří s profily Eforte je výplň s překrytím křídla až do rozměru 75 mm. Výsledkem je atraktivní design dveří s „úzkým“ vzhledem profilu dveří.

 

Technologie pro design a funkčnost

Předností PVC profilů společnosti Inoutic je také široká paleta barev. Stříbrného hliníkového vzhledu lze docílit u okenních a dveřních profilů Eforte a Prestige exkluzivní povrchovou úpravou Titanium Plus, kdy se na rám aplikuje speciální fólie. Tato povrchová úprava otevírá nové možnosti, jak využít technický vzhled hliníkového okna, a přitom zachovat výhody oken plastových.

 

 

 

Druhou možností, jak dosáhnout atraktivního vzhledu hliníku při zachování všech předností plastového okna, je použití hliníkového opláštění. Opět ho lze použít jak pro okna, tak i dveře. Další výhodou je i prakticky neomezené barevné spektrum, přesně dle přání zákazníků. To umožňuje ještě snazší a dokonalejší sladění s architekturou stavby a jejího okolí.

 

 

Více informací o okenních a dveřních profilech získáte na www.inoutic.cz.

 

 

 

 

Související příspěvky

Zajistěte svému domu moderní zastínění oken

redakce

Inteligentní krok rozumným směrem, to jsou plastové vchodové dveře

redakce

Sháníte kvalitní čerpadla? Pak byste měli navštívit internetový obchod Topeni-koupelny.cz

redakce