Search

Dejte sbohem nevzhledným radiátorům!

Všichni je máme doma. Starají se o to, že nám není zima. Ale že bychom je brali jako stylový doplněk interiéru? To asi těžko. Ale proč to nezměnit?

 

Nekonečné možnosti

Radiátory mohou svým vzhledem korespondovat s celkovým stylem interiéru. Mohou mít podobu obrazů, lavic, nástěnných i podlahových konvektorů, příček, věšáků,… Proč se spokojit s klasickým topením?

 

Podle čeho vybírat?

Topná tělesa jsou dnes designovým prvkem bytu. Mohou být přiznaná i na první pohled nerozeznatelná od uměleckého díla na zdi. Vzhled záleží jen na vašem vkusu, ale o typu vytápění se hodí poradit se s odborníkem. Tip: Obrátit se můžete např. na topenilevne.cz, kde vám poradí, jaký typ vytápění je vhodný právě pro vás. Kromě radiátorů tam najdete kotle, krbové vložky, drenážní trubky, měděné trubky a další potřeby nejen pro vytápění.

Pokud se budete rozhodovat sami, vezměte v potaz následující faktory:

– Velikost místnosti

– Počet a rozměr oken

– Sílu obvodových stěn

– Dispozice bytu

– Umístění připojovacího ventilu

Když máte rádi klasiku

Výstřednost není zrovna váš styl? Hledáte článkovanou klasiku? Mrkněte třeba na radiátor Purmo. Nabízí klasický a přesto elegantní vzhled, kvalitní zpracování a špičkovou výhřevnost.

 

Když hledáte inovaci

Podlahové a nástěnné konvektory nabízejí menší vodní objem než tradiční radiátory, a proto výrazně šetří energii na ohřev vody. Designová tělesa třeba v podobě nástěnných obrazů mohou být vyhřívána vodou, ale můžete zvolit také infra-variantu.

Pokud plánujete rekonstrukci, rozhodně zvažte nová topná tělesa – stanou se stylovou součástí vašeho domova a navíc se vám investice do nich velmi brzy vrátí.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *