Search

„Čištění koberců Brno“ je firma plná perfekcionistů

Pracuji ve velké mezinárodní firmě, která klade důraz na kontakt se zákazníky. S těmi se setkáváme na nejrůznějších místech, kontaktujeme je telefonicky a ve velké míře přicházejí k nám na pobočku. Jistě mi dáte zapravdu, že je proto důležité, abychom je vítali v co nejreprezentativnějších prostorách, ve kterých se budou cítit příjemně. Tomu jsme také uzpůsobili všechny místnosti, které firma obývá.

Nejvíce záležet jsme si samozřejmě dali se vstupní halou. Každý zákazník, který k nám přijde, tráví své první minuty u nás právě v této místnosti. Proto jsme ji vybavili designovým nábytkem. Dominantou haly je perský koberec. Je to asi první věc, které si u nás může člověk všimnout. Proto se o něj důkladně staráme. Denně z něj vysáváme prach a pravidelně ho necháváme čistit. Málokdo to ví, ale správné čištění koberce je opravdová věda. Musíte zvolit vhodnou metodu, ne každá nabízená je opravdu účinná a existují dokonce i takové, které váš koberec mohou poškodit. Za mě je určitě jediné vhodné čištění, a to strojové. S jinými jsme měli spíše negativní zkušenosti.

Strojové čištění velice kvalitně provádí úklidová firma A SERVIS LIPKA, šetrné čištění koberců a sedaček Brno, která samozřejmě pečuje i o náš koberec. Spolupráci s jejími pracovníky se nedá nic vytknout. A SERVIS zaměstnává spolehlivé zaměstnance, vždy dochvilné. Komunikace s nimi je naprosto ideální, nikdy nevznikl žádný problém. Vyjdou nám vstříc vždy, když je to možné (a pro ně je to možné skoro vždy).

Čisticí práce odvádějí pečlivě se skvělými výsledky. Strojová metoda zajišťuje čištění koberce do hloubky, můžeme si tak být jisti, že všechny nečistoty z koberce, i ty hluboko zanesené, budou odstraněny. Naše firma sází na perfekcionismus a stejně tak je to i u A SERVISU. Vždy se stará, aby byly její služby více než nadstandardní.

Jak se účinně bránit nevítané výzdobě Vašich fasád?

Graffiti a všelijaké ohavné čmáranice dneska najdete skoro na každé druhé budově, pokud žijete ve městě. Bohužel. Dobře, nemám nic prosti tomu, když si sprejeři ty svoje vysoce kreativní obrazce malují po zdech, které jsou k tomu určeny, ale když tím ničí něčí majetek, tak nejenom, že je to sprosté, ale už i nezákonné. Mám pocit, že si to většina z nich ani neuvědomuje. A bohužel nás to potkalo taky.

45486309 - graffiti painting closeup.graffiti artwork macro

S manželkou jsme se do Brna přestěhovali z klidnější vesnice, kde jsme na něco takového prostě nebyli zvyklí. Bohužel to netrvalo dlouho a na našem domě se také objevil obří nic neříkající barevný nápis. Sice jsme to nahlásili na policii, ale pachatel se pochopitelně nenašel, takže nám nezbylo nic jiného, než fasádu opravit za vlastní náklady. Když už jsme věděli, že budeme muset investovat, chtěli jsme si najmout takovou firmu, u které budeme mít jistotu, že to nebudou peníze vyhozené oknem.

Dlouho jsem proto hledal na internetu a po přečtení několika recenzí jsem kontaktoval firmu A SERVIS LIPKA, odstraňování graffiti Brno, čištění fasád, která se zabývá i odstraňováním graffiti. Pracovníci mě ujistili, že se jim podaří graffiti odstranit a ještě ten den nám poslali finanční návrh. A když jsme viděli výsledek jejich práce, musím říct, že jsme byli víc než jen spokojení. Graffiti odstranili a fasádu ještě přetřeli barvou ve stejném odstínu, jako je náš dům, kterou si nechali předem namíchat. Poté ji ještě natřeli ochranným nátěrem, kdyby se náhodou stalo, že nějaký pouliční umělec bude mít tendenci se zase projevit. Náš dům je opět jako nový, proto všem tuto firmu a její službu odstranění graffiti Brno vřele doporučuji.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *