DŮM

Chraňte svůj domov efektivně – kvalitní bezpečnostní dveře od D&L mont s.r.o.

Nenechávejte svůj dům nebo byt bez ochrany. Základem každé domácnosti by měly být kvalitní bezpečnostní dveře jako základní ochranný prvek proti nezvaným hostům. Investice do nich se rozhodně vyplatí každému. Jak a kde vybrat ty správné?

D&L mont s.r.o. je osvědčená kvalita

Širokou nabídku kvalitních bezpečnostních dveří nabízí například společnost D&L mont s.r.o. V jejich nabídce naleznete bezpečnostní dveře od renomovaných značek Gerda, Sherlock a Napako.

Jaké dveře si můžete vybrat?

Bezpečnostní dveře Gerda jsou určeny především do rodinných domů, bytů i kanceláří. V nabídce u D&L mont s.r.o. naleznete tyto dveře v různých variacích – možné je i prosklení. Jiný typ jsou dveře značky Sherlock. Ty jsou celokovové, dvojplášťové konstrukce s příčnými a podélnými ocelovými výztuhami. Spoje ocelové konstrukce jsou svařené. Jejich standardem je tepelně-zvukově-izolační a protipožární vložka. Posledním typem jsou dveře Napako. Dveře Napako mají uvnitř unikátní trezorový mechanismus. Jejich specialitou je, že jejich povrch je možné upravit dle individuálních požadavků každého zákazníka.

Odborný servis i montáž

Nabídkou kvalitních dveří D&L mont s.r.o. nekončí. Pokud si některé ze dveří vyberete, u D&L mont s.r.o. vám zaručují i odbornou montáž. Montáže dveří provádí výhradně kmenový zaměstnanci D&L mont s.r.o., kteří prochází pravidelným školením a vlastní montážní certifikát. Montáž dveří i včetně nové zárubně vždy za jeden den.

Investice do bezpečnosti se vyplatí. Prohlédněte si kompletní nabídku společnosti D&L mont s.r.o. na www.dlmont.cz , nebudete litovat!

www.dlmont.cz

Související příspěvky

Stylové topení Licon

redakce

Ve vlastním domě se nemusíte potit

redakce

Máte obavy z vysokých výdajů na vytápění, když už jste začali topit dříve?

redakce