DŮM

Chrání Vaši energii, šetří Vaše peníze!

Kdo? Společnost Foukané izolace s.r.o. Jak? Pomocí speciální technologie foukané izolace. Společnost Foukané izolace s.r.o. má v oboru více jak 15-ti leté zkušenosti a za tuto dobu ušetřila náklady na bydlení mnoha zákazníkům. Buďte chytří i vy!

 

Profesionálně rychle

Společnost Foukané izolace s.r.o. je tým složený z profesionálů, kteří se zabývají úniky tepla z objektů. Připraveno pro vás mají kvalitní poradenství v oblasti úspor za vytápění a samozřejmě i celkovou realizaci navrženého řešení. Společnost Foukané izolace s.r.o. se (jak a napovídá název) specializuje na metodu foukané kamenné vlny.

Kam s foukanou?

Metoda foukání kamenné vlny vám zaručí vysokou úporu výdajů za energie, protože vlna je dokonalým izolantem. Kde je možné pomocí foukané vlny izolovat? Možnosti jsou téměř neomezené. V zásadě se dá říci, že čím složitější a členitější je konstrukce určená k izolování, tím větší výhody přináší tato technologie. Foukaná kamenná vlna je určena hlavně do dutin trámových stropů a  na volnou plochu (vazníkové konstrukce, pultové střechy, klenbové stropy atd.).

Několik bonusů

Společnost Foukané izolace s.r.o. si svých zákazníků váží, a proto má pro ně připraveno hned několik bonusů. V první řadě je to kvalitní poradenství a služby šité na míru. Pokud se rozhodnete pro foukanou izolaci, není nic jednoduššího, než kontaktovat Foukané izolace s.r.o. na infolinku nebo e-mailem. S konkrétním poradcem si potom domluvíte schůzku. Poradce vám následně vyhotoví přesnou kalkulaci zdarma a rozhodnutí je pak už jen na vás!

Více informací o společnosti naleznete na www.foukaneizolace.cz .

Související příspěvky

Spolehlivá garážová vrata? Jedině od Altoma!

redakce

Ano Nábytek představuje moderní obývací stěny!

redakce

Hydroizolace šikmých střech je základ

redakce