DŮM

Chcete bydlet v novém? Nabídka moderních developerských projektů ještě nikdy nebyla širší!

Nezaměstnanost klesá, reálné mzdy rostou, ekonomika je na vzestupu – co to všechno znamená? Ano, že poptávka po vlastním bydlení je vyšší než kdy dříve. A developeři na to zareagovali s nevídanou flexibilitou. A co víc, předhánějí se, který projekt bude přívětivější, zelenější, dostupnější nebo nápaditější. A vy jako zájemce o nemovitost na tom můžete jen a jen vydělat.

Ať už hledáte lepší život v hlavním městě a máte spadeno na novostavby v Praze, nebo vás okouzlilo jiné nádherné město v naší republice, rozhodně neváhejte a rozhlédněte se, jaké možnosti jsou dostupné.

 

Výběr nejzajímavějších developerských projektů v ČR

Nechte si doporučit třeba Prahu Prosek, jež je v současné době jednou z nejvyhledávanějších lokalit, slibující pohodlný a klidný život obklopený zelení. Nová etapa se soustředí především na variabilitu, jež se snadno přizpůsobí potřebám a přáním každého klienta. Určitě oceníte také velký bytový park s živou zelení, lavičkami a dětským hřištěm. Pro vaše auto jsou k dispozici podzemní a nadzemní stání, a velkou výhodou je rovněž perfektní dopravní dostupnost – od centra Prahy vás totiž dělí pouhých 15 minut!

A co takhle Morava? Ani novostavby v Brně se v žádném případě nenechají zahanbit! Například developerský projekt Rezidence Kociánka, k.ú. Brno Sadová nabízí množství dostupných možností – od skvělého zázemí pro kontakt s přírodou a sportovního vyžití, až po personifikovanou výstavbu, díky níž si můžete vybrat například barvy podlah nebo třeba zařizovací předměty do koupelny! A kromě auta se nabízí i spojení přes železnici nebo MHD.

 

Když chcete mít developerské projekty pod palcem

Chcete vědět, co se chystá, aby vám vaše vysněné bydlení zaručeně neuniklo? Všechny významné  developerské projekty v České republice najdete pěkně pohromadě na stránkách Reality.idnes.cz. Stačí kliknout, inspirovat se a vybírat!

Související příspěvky

Vše pro vaši koupelnu pohodlně a za skvělou cenu!

redakce

Ušetřete za topení díky krbovým kamnům

redakce

Nové dlažby – hlavně žádná nuda!

redakce