DŮM

Celková oprava a rekonstrukce vyřeší všechny problémy

Rekonstrukce domu nebo bytu nemusí být noční můrou, pokud se obrátíte na skutečné specialisty – společnost PANEL –PROJEKT s.r.o.

 

 

PANEL -PROJEKTs.r.o. – specialisté na revitalizace
Hlavní činností společnosti PANEL –PROJEKT s.r.o. jsou právě komplexní opravy a rekonstrukce bytových objektů. Proč se pustit do rekonstrukce nebo revitalizace? Odpověď je jednoduchá: revitalizace vašeho panelového nebo bytového domu, vám přinese úsporu energie a financí a také zlepší vzhled a kulturu bydlení.

Nic není problém
Společnost PANEL –PROJEKT s.r.o. provádí vše, co je při rekonstrukci potřeba. Opraví poruchy, které jsou ve střeše, fasádě, oknech, vstupních dveřích, lodžiích nebo i u výtahů. PANEL –PROJEKT s.r.o. zajistí vašemu domu dlouhou životnost, sníží provozní náklady a především ušetří starosti s dlouhavými opravami.

Zateplení je základ

Základem revitalizace panelových domů je především jeho zateplení. U fasád bytových domů je nutné se zabývat nejen zateplením konstrukce, ale odstranit vady i statické poruchy. Podcenění těchto oprav Vás může totiž po několika letech od zateplení domu nemile překvapit – náklady budou několikanásobně vyšší. Zateplení provádí odborníci z PANEL –PROJEKT s.r.o. použitím špičkových certifikovaných systémů montovaných proškolenými pracovníky z kvalitních osvědčených materiálů. Velkou výhodou je především komplexnost služeb společnosti a zároveň jejich kvalita, která je založena na poznání problematiky panelové výstavby a vašich potřeb včetně navržení financování.

 

Více na www.panel-projekt.cz 


Související příspěvky

I koupelna a WC pro handicapované mohou vypadat moderně!

redakce

Vybavte svůj domov nábytkem s nádechem exotiky

redakce

Jaký internet je pro domácnost nejvhodnější

redakce