DŮM

Bezúdržbový plot je plot plastový

Právě jste dostavěli domek a rozhodujete se jaký zvolit materiál na nový plot, nebo váš starý plot pouze dosloužil?  Pokud jste příznivcem moderních technologií a nechcete plot každých pět let znovu natírat po čase úplně obměňovat, máme pro vás řešení v podobě plastového plotu od firmy KM PLAST.

 

 

Společnost KM Plast je výrobcem plastových plotů z kvalitního čistého plastu. Díky skvělým vlastnostem jsou ze stejného materiálu vyráběna například i plastová okna. Plastový plot je tak odolný vůči povětrnostním vlivům, je stálobarevný, nehořlavý, jeho životnost je prakticky neomezená a montáž zvládne i laik.

Další výhodou je široká škála barev ze které můžete vybírat a dokonale tak sladil plot např. s fasádou nebo okny domu. Jako zajímavost je možné uvést, že firma KM PLAST nabízí jak plastová plotová pole, tak jednotlivé plotovky, které je možné použít např. na balkónech, brankách apod. Pravděpodobně také nevíte, že se dá sehnat jak plot, tak předokenní ohrádky, tak třeba i ohrazení záhonů ze stejného materiálu a v libovolné barvě, která je v nabídce.

Montáž plotu je velice snadná a při dodržení základních pravidel ji zvládne každý kutil.

Následná údržba je minimální. Pokud chcete plot po čase očistit, stačí použít vody a běžný saponát používaný na mytí nádobí. Veškeré další úpravy a opravy jako broušení, lakování, nebo výměna jednotlivých částí, nebo dokonce celý plotových polí zcela odpadá.

www.kmplast.cz

Související příspěvky

Proč neodkládat revitalizaci – zdražování

redakce

Krbová kamna: dostupný luxus v oblasti vytápění

redakce

Jaké jsou moderní varianty zábradlí do rodinných domů?

redakce