DŮM

Balkón je místem odpočinku a oddechu

Balkón je neodmyslitelnou součástí každého rodinného domu. Někdo jej využívá k uskladnění jízdních kol a ti další třeba k výstavě svých okrasných květin. V neposlední řadě je hojně využíván i k relaxaci, opalování a odpočinku. Právě z těchto důvodů je nutné dbát nejvyšší pozornosti a důležitosti výběru správného stavebního materiálu pro jeho realizaci. Taktéž se nesmí zapomenout na další dřevěné prvky, bez nichž by celkový vzhled balkónu byl ochuzen. Dle náročnosti a propracovanosti jednotlivých staveb například volíme typ balkónového zábradlí a jeho vzhled. Pro jednodušší stavební projekty je vhodnější zvolit decentnější typ, naopak u rozložitých staveb ,můžeme zvolit i detailnější okrasnou řezbu.

Bavorské balkónové sloupky

Nechte se unést například bavorskými sloupky vhodné pro balkónové i terasové zábradlí. Jejich výroba prochází frézováním do nejrůznějších tvarů a podob. Pro svou rozličnost se tak dají použít na výstavbu ozdobného plotu, ale i jako interiérové zábradlí u schodiště do vyšších pater.

Bavorské balkónové sloupky jsou vyhotovené z vysušeného smrkového dřeva v hladkém hoblovaném provedení. V případě, že máte o tento typ provedení zájem, stačí kontaktovat specialisty ze společnosti Vladeko a nechat si vyhotovit nezávaznou nabídku ušitou přímo na míru.

 bavorske-balkonove-sloupky (1)

Ozdobná prkna

Ozdobná prkna se nabízejí k dotvoření celistvého vzhledu. Využití nacházejí k olemování v horní části balkónového nebo terasového zábradlí. Snadno tak zakryjete nepříliš vábnou pohledovou stranu skvělým doplňkem v dřevěném provedení. Ozdobná prkna se rovněž hodí k vytvoření unikátních květináčů.

Stejně tak se dají použít k olemování štítů, oken a dveří. Díky bohaté nabídce není těžké nakonec vybrat přesně takové, které budou odpovídat vašim představám a zvýšeným nárokům na precizní provedení. Navštivte společnost Vladeko nebo zavolejte a vytvořte si ideální podmínky jak po praktické, tak i vzhledové stránce.

ozdobna-prkna

Související příspěvky

Jaká okna zvolit, když přemýšlíte o výměně?

redakce

Retro styl v moderním kabátě – vliesové tapety Cameo

redakce

Jak poznat ideální obchod pro nákup matrací?

redakce