DŮM

Automatické krby na pelety i dřevo od specialistů ecoflame.cz

Vytápění domů doznává každoročně mnoha změn. Ať větších nebo menších. Tu a tam se objeví doslova žhavá nabídka, o které budou brzy všichni vědět. Touto novinkou jsou jistě automatické krby na pelety, štěpku, obilí, skořápky ořechů, palivové dřevo nebo dřevěné brikety!

Jak fungují krby na pelety i dřevo

Krbové vložky na pelety je plně automatizované a zapínají se bud manuálně nebo automaticky pomocí časového spínače. Pomocí navoleného programu automaticky spaluje Vaše palivo a v případě , že budete chtít relaxovat u plápolajícího ohně z polínek, přepnete si program a přiložíte si palivové dřevo. Další výhodou je zapálení krbu na dálku pomocí SMS zprávy a vy přijedete do příjemně vytopené chalupy či chaty.     .

Moderní vytápění Vašeho domova peletami

Chladným podzimním a zimním večerům, kdy na sebe navlékáme všechno možné oblečení, jen aby nám nebyla zima, může být velice brzy konec. Již nebude nutné se neustále ohlížet na vysoké náklady na topení, jelikož jsou tu krby a  krbová kamna na pelety, které lze pořídit za velice rozumnou cenu!

      

Luxusní teplo z luxusního krbu

Krby máte možnost vybírat v několika variantách, které přímo souvisejí s Vašimi požadavky na umístění krbu, jeho rozměry, tepelný výkon či spotřebu. Jakmile nám sdělíte tyto základní informace, můžeme se ihned pustit do výběru krbu právě pro Vás. Zda zvolit krb s vysokým výkonem z řady Camione Aira, středním výkonem s řadou Compact Multiflex či  Compact Joly Multiflex nebo z řady Unico pro menší místnosti. Výběr je tak široký, že si zaručeně vyberete!

Žádný nevzhledný kus kovu

Taktéž nezapomeňte prohlédnout již realizované krby nebo kamna jak dokonale mohou doplňovat interiér Vaší nejfrekventovanější místnosti. Sálá z nich totiž nejen příjemné teplo, ale i svůdná krása. O tom se však přesvědčte na vlastní kůži na oficiálních stránkách www.ecoflame.cz.

 


www.ecoflame.cz


 


Související příspěvky

Jak vybrat pozemek pro váš vysněný dům?

redakce

Prvotřídní spárovky pro profesionální truhláře i domácí kutily

redakce

Svět dveří a oken od Truhlářství –Tichý

redakce