DŮM

Atypický interiér? Pro Vešo žádný problém

Skvěle sladěný moderní interiér dokáže téměř zázraky. Chcete originální prostory, ale nevíte jak na to? Obraťte se na odborníky z Vešo-interier s.r.o., pro ně to není žádný problém.

Originalita  v každém detailu

Společnost Vešo se výrobou a realizací atypických interiérů zabývá již řadu let. Jejich servis je nyní dotažen k dokonalosti a záleží jen na vás, kdy je budete kontaktovat. Co Vešo umí? Především je to precizní práce, díky které dodají každému interiéru osobitý styl. Důkazem tohoto je řada realizovaných zakázek. Společnost Vešo-interier dokázala proměnit a vyrobit atypický vzhled již v mnoha prodejnách a své služby stále zdokonaluje.

Jak vše probíhá?

Prvním krokem je kontakt. Vy sdělíte svůj požadavek a specialisté z Vešo-interier se ho pokusí zrealizovat. Věřte, že dokáží vyřešit i ty nejnáročnější požadavky. Vešo za vás vyřeší jak barevné ladění stěn, tak i dodávku a výrobu originálního nábytku. Připraveny jsou například různé druhy dekorativních látek s moderními motivy. Právě ty dodají interiéru ten správný šmrnc. Vešo dováží dekorativní látky od předních německých a francouzských výrobců. U Vešo-interier si můžete objednat i lisování speciálních materiálů jako dýha nebo HPL .Nabízí ale také postformování(ohýbání) těchto materiálů k výrobě atypických pracovních desek. Zkrátka kompletní servis!

Změna může jen prospět

Odborná pomoc s vytvořením moderního interiéru je určitě správným krokem. V případě obchodů to platí obzvlášť – tam, kde se zákazníci cítí dobře, tam se i vracejí!

Více informací a kontaktní údaje najedete na www.veso.cz.

 


Související příspěvky

Jak dobře vybrat čistírnu odpadních vod?

redakce

Zateplením stropu skoncujete s horkem v interiéru a hned dvakrát ušetříte

redakce

3 tipy usnadňující výběr sedací soupravy

redakce