DŮM

Akční hliníkové zábradlí

Výběr zábradlí již v dnešní době nemusí být takový problém, jako tomu bývalo v minulosti, kdy bylo zábradlí velice nákladnou věcí. Společnost Alzabradli.cz, se specializuje na lehká a spolehlivá hliníková zábradlí, která si dokáže nainstalovat každý sám. Dnes Vám přinášíme něco navíc, a to konkrétní realizaci větších rozměrů všech možných zábradlí v Karlových Varech. Pro více informací zabrouzdejte na www.Alzabradli.cz.

V minulém článku (odkaz) jsme si zrekapitulovali důvody, proč se více než vyplatí zvolit zábradlí z hliníku. Dnes se podíváme, jak zábradlí vypadají v praxi.

Perfektně pasující

Na obrázcích se můžete pokochat, jak perfektně pasují zábradlí na francouzská okna. Co říkáte, jako kdyby tam byla odjakživa, viďte? Ale nebyla.

Bezpečí především

I takto elegantně může vypadat realizace zábradlí kolem schodů, která má primárně sloužit k našemu bezpečí. Podívá-li se však člověk na toto zábradlí, je dost možné, že začne o primární úloze blyštivého zábradlí silně pochybovat. A není se čemu divit, jelikož je okrasou schodiště.

 

Všude hliník

A takto vypadá pohled na právě dokončovaný dům, na němž bylo použito takřka všech variant hliníkových zábradlí. Nejenže majitel nebyl nucen platit zbytečně moc peněz, ale i vzhled budovy stoupl o desítky procent. Už víte, proč zvolit hliníková zábradlí?  Určitě nezapomeňte omrknout stránku, kde se dozvíte víc. Těšíme se na Vás. www.Alzabradli.cz.

Související příspěvky

Moderní stínící technika s 25letou tradicí

redakce

Čerpadlo vzduch voda, které se nezadýchá ani při vytápění velkých budov? Je jím HELIOTERM SOLID M

redakce

Mráz ani horko už nejsou problém! Víme totiž, jak až o třetinu snížit náklady za energie!

redakce