DŮM TIPY

Akce „Dopřejte si kvalitu od Fakro“ prodloužená až do konce listopadu 2014!

Pro všechny zájemce o kvalitní střešní okna, má světový výrobce Fakro skvělou zprávu. Možná jste se doslechli, že Fakro v období od června 2014 až do září 2014 přišla na trhu s unikátní akcí na nákup energeticky úsporných střešních oken. Unikátnost této akce spočívala v tom, že Fakro vám po nákupu vrací finanční prémii. Pro velký zájem o tuto akci bylo její trvání prodlouženo až do 30. listopadu 2014.

 

Připomenutí unikátnosti akce

Pojďme si nejprve připomenout, o jakou akci se vlastně v podání Fakro jedná. Akce se týká nákupu střešních oken s vysoce energeticky úsporným zasklením. Střešní okna stačí objednat a zaplatit u kteréhokoliv specializovaného prodejce Fakro a pak máte možnost získání finanční prémie. Finanční prémii rozdává sám výrobce a může se jednat až o částku 9 000Kč.

 

Jak vysoká bude částka pro vás?

Výše finančního bonusu za nákup oken v akci „Dopřejte si kvalitu od Fakro“ je dána počtem a druhem zvolených oken. Za každé nakoupené kyvné střešní okno se zasklením U5 je finanční prémie 1 000Kč. U oken výklopně-kyvných se zasklením U5 je výše finanční prémie 1 200Kč. Super energeticky úsporná střešní okna se zasklením FTT U6 nebo FTT U8 jsou oceněna finančním bonusem ve výši 1 500Kč. Finanční bonus se vztahuje až na 6 kusů oken. Maximální možná výše bonusu je tedy 9 000Kč, což rozhodně není zanedbatelná suma. Čím kvalitnější okna zakoupíte, tím vyšší je finanční bonus od Fakro.

 

Na formuláře o bonusu čeká Fakro až do konce roku 2014

K využití finanční prémie Fakro na nákup střešních oken stačí do 30.11.2014 okna nakoupit u prodejců. Pak na stránkách fakro.cz stáhnout a vyplnit přihlašovací formulář. Ten pak zaslat na adresu firmy Fakro. Akce na nákup trvá do konce listopadu, ale na přihlášky pro zaslání příslušného finančního bonusu čeká Fakro až do 31.prosince 2014, tedy do konce roku. Vyřízení žádosti a zaslání finanční částky je uskutečněno do 30-ti dnů od zaslání. Adresa, na kterou zasílat vyplněné žádosti je

 

FAKRO CZECH s.r.o.
Ostravská 555/24
737 01 Český Těšín

Detailní informace o akci a oknech je možné získat na www.fakro.cz.

Související příspěvky

Zateplením stropu skoncujete s horkem v interiéru a hned dvakrát ušetříte

redakce

Garážová vrata – pomůže Mazel

redakce

Sporáky Mora jsou stále oblíbenější

redakce