DŮM

ACOLOR s.r.o. – dodavatel profesionálních materiálů pro povrchovou úpravu dřeva

Ačkoliv jsou tyto materiály určeny pro profesionální výrobce dřevěných podlah, nábytku atd., jejich zpracování není náročné a zvládne jej každý. Proto, chcete-li si zútulnit a zmodernizovat vaše bydlení a máte rádi chytrá, rychlá a nenáročná řešení, může vám pomoci nabídka společnosti Acolor s.r.o.

 

Odolné laky, které zvýrazňují kresbu dřeva

V sortimentu společnosti Acolor s.r.o. naleznete laky, mořidla, oleje, vosky a další přípravky, které nadchnou všechny milovníky moderního bydlení se dřevem. Díky vlastnostem laků, které vynikají jednoduchostí zpracování a propůjčují dřevu nenapodobitelný vzhled, si můžete jednoduše upravit atmosféru domova dle vašeho přání a představ. V případě kombinování různých lakařských technik pak obdržíte zcela jedinečné individuální řešení barevných kombinací a ovládnutí prostoru barevným řešením.

     

Tradičně vyrobené oleje a vosky z obnovitelných surovin

V celé paletě materiálů pro povrchovou úpravu dřeva vyniká potom i široká nabídka olejů a vosků různého provedení a odolností. Oleje, vosky a jejich kombinace jsou vyráběny z přírodních obnovitelných surovin a představují elegantní alternativní řešení k lakům. Přednosti těchto materiálů jsou obecně známé. Pouze na připomenutí – jde především o jednoduché zpracování a opravitelnost, přirozený vzhled dřevěných výrobků a i o poměrně vysokou odolnost proti běžnému opotřebení. Oleje se pak širokou měrou uplatňují při ochraně dřeva ve venkovním prostředí, kde každý ocení obnovitelnost nátěru bez nutnosti zbrušování plochy. Tyto materiály využívají poznatky z nejnovější UV nanotechnologie.

Snadné čištění

Společnost Acolor s.r.o. připravila pro své zákazníky i mnoho dalších produktů. V široké nabídce naleznete mořidla, správkové a voskové tmely a v neposlední řadě také přípravky pro čištění a údržbu. Zde naleznete čističe na podlahy i nábytek, se kterými vám úklid půjde velmi snadno a rychle a navíc s maximálním účinkem. Majitelé venkovních dřevěných teras ocení po zimě přípravky na očištění a obnovení vzhledu dřeva.

 

Řešení pro plechové střechy a plechové venkovní prvky na stavbě

Jelikož k moderním stavbám ze dřeva a stavbám obecně patří i střecha, někdy plechová, a další stavební prvky ze zinkovaného plechu, přichází Acolor s.r.o. s nabídkou speciálně vyrobeného barevného systému s obsahem listové formy železité slídy, hliníkových pigmentů a zinkofosfátu, který ve zvýšené míře odolává proti rzi a povětrnosti.

Zmodernizujte si bydlení s Acolor. Více informací a kompletní nabídku naleznete na www.acolor.cz

 


Související příspěvky

Opravdu kvalitní průmyslová čerpadla jedině od Evicomp

redakce

Tepelná čerpadla vzduch voda – ano či ne?

redakce

Výběr vybavení ložnice si zaslouží vaši maximální pozornost

redakce