DŮM

5 věcí, které nesmí chybět na zahradě

Zima nám pomalu, ale jistě dává sbohem a vy přemýšlíte, jak se letos vyřádíte na zahradě? Hledáte inspiraci, co vám na zahradě ještě chybí? Poradíme vám několik tipů, které by na zahradě neměly chybět.

 

Zahradní houpačka

Jak děti, tak i dospělí se rádi zhoupnou na houpačce. A právě taková zahradní houpačka má své kouzlo – nejenom že splní účel houpání, ale můžete si v ní odpočinout, přečíst zajímavou knihu nebo jenom tak podřimovat. Navíc dnešní designy a styly houpaček jsou opravdu skvostné, buďte si jisti, že tento kousek rozhodně ozdobí vaši zahradu.

 

Bazén

Stará dobrá klasika v podobě bazénu – kdo by si ho nepřál. Dnes jsou na trhu různé varianty a cenové relace, vybrat si může každý. Děti se vyřádí a vy si odpočinete a opálíte se. Nemusíte nutně pořizovat ten nejdražší. Takový nafukovací bazén splní ten samý účel jako ten zabudovaný betonový.

 

Skleník

Kutilové, kteří nevydrží jen tak v klidu sedět, se můžou odreagovat při tvorbě a starosti o skleník. Hodně lidem, kteří mají náročné povolání, stojí na zahradě právě skleník, kde se starají o své rostliny – ať už o zeleninu, ovoce nebo jiné různé například tropické květiny. Zeleň dokáže předat lidskému organismu spoustu energie, jejíž doplnění uvítá běžný pracující člověk každý den.

 

Zahradní krb

Kdo by si nepřál zahradu, kde můžete se svými blízkými posedět a něco ugrilovat. Zahradní krby už nejsou v dnešní době novinkou, stávají se nedílnou součástí zahrad. Můžete je umístit jak volně do prostranství, tak i zabudovat pod pergolu.

 

Zahradní domek

Zahradní domek bude váš neocenitelný pomocník v mnoha situacích. Můžete do něj schovat sezonní položky, jako třeba zahradní nábytek, nářadí a náčiní či třeba zeminu. Vše, co bude potřeba, skryjete před nepřízní počasí. A pokud máte v rodině děti, využití je již nad slunce jasné – různé sportovní potřeby a venkovní hry zde jistě také najdou své místo, abyste o ně celý rok v zahradě nezakopávali.

Začněte se tedy pomalu připravovat na jaro a vytvořte na svém pozemku ráj klidu a relaxace pro vás, vaše děti i hosty.

Související příspěvky

Kámen – moderní a stylové řešení pro interiér i exteriér

redakce

Luxusní tapety do ložnice jsou žádanou dekorací

redakce

Hledáte bydlení u Plzně? Mám skvělý tip!

redakce