BYT

Známka HiPe – označení kvality pro peletová kamna

Untitled document

Peletová krbová kamna si získávají stále větší oblibu a to díky tomu, že do lidských obydlí přinášejí značné teplo a také mnoho úspor pro vaši peněženku. Výhodou peletových kamen je také řízené spalování s nižšími hodnotami zplodin, které jsou v souladu s nejnovějšími nařízeními Evropské unie a politikou ochrany životního prostředí.


Vysoce účinná ventilace
Peletová kamna disponují velkým množstvím výhod a není se čemu divit, že na ně v domácnostech narážíme čím dál tím více a jsou z hlediska prašnosti oblíbenější než krby nebo klasická krbová kamna. Mezi jednu z mnoha výhod tak patří i vysoce účinná ventilace, která rozvádí vzduch po celém povrch spalovací komory a to s možností řízení ventilátoru automaticky či manuálně. U některých kamen lze regulovat i tlak a průtok horkého vzduchu dle svých požadavků.


Kvalitní bezpečností prvky
Peletová kamna od firmy COLA se pyšní i kvalitními bezpečnostními prvky, které zaručují spolehlivé fungování kamen. Samozřejmostí je tedy přetlakový ventil a bezpečnostní termostaty, které kontrolují, zda jsou zavřená dvířka, nebo zdali se pelety nehromadí na skluzavce. Zásobník na pelety je i velmi snadno přístupný a zabezpečuje stálý přísun pelet do hlavní spalovací komory, dokud se celý nevyprázdní.  


Řídící elektronika 2011 s displejem Touch
A proč že si lidé kamna na pelety dále chválí? Zajisté má na tom velký podíl i řídící elektronika 2012, která umožňuje velmi jednoduché a intuitivní ovládání naprosto všech funkcí kamen s automatickým nebo manuálním provozem. V podstatě interiérové kotle na pelety plně nahradí plynový kotel a zákazník navíc získá přirozené teplo z kamen.


Více informací o výhodách peletových kamen naleznete na www.ecoflame.cz.

 

Související příspěvky

Garantovaný nájem v Olomouci

redakce

Potřebujete změnu? Pak sáhněte po moderní obývací stěně

redakce

Taburet: malý kousek pohodlí, který nesmí doma chybět

redakce