Search

Zhubla jste a chcete si udržet váhu po hubnutí? Dále hubnout je zásadní chyba

Pokud se vám podařilo dosáhnout vaší vysněné váhy, tak si určitě zasloužíte gratulaci, ale tím veškerá práce nekončí. Pokud se nechcete vrátit na svou původní váhu, je potřeba si své stravování pořád hlídat. Ne se omezovat, ale nepřecpávat. A samozřejmě dále sportovat, abyste si udrželi rozjetý metabolismus. Mírné kolísání váhy je normální, ale přece se nechcete vrátit ke své původní váze, takže návrat k tehdejšímu životnímu stylu není úplně možný. Ale co také není dobré, tak se dále příliš omezovat a hlídat a mít hrůzu z toho, že když teď sníte občas něčeho trochu víc, tak hned přiberete. Nepřiberete.

Odborníci považují za úspěch, když se vám podaří zhubnout 5 – 10 % váhy. Následovat by měla udržovací fáze. Nesnažte se hned hubnout dál, hrozí, že sklouznete k extrémnímu omezování se v jídle a to nemůže nikdo dlouho vydržet. Po jakémkoli hladovění dojde k přejídání a hrozba jojo efektu je na světě. Takže je rozhodně lepší zhubnout určitou část, potom si dát od hubnutí pauzu a potom se k hubnutí zase vrátit, pokud ještě nejste se svou postavou úplně spokojení.

Při hubnutí hrozí, že místo abyste přijali svou vylepšenou váhu a měli z ní radost, často zatoužíte po váze ideální. Hrozí nebezpečí, že se přestanete radovat z dílčích cílů. Pak necháte zvítězit to myšlení, kdy jste buď stoprocentně úspěšní nebo vidíte totální neúspěch. Takže se tímto přemýšlením nenechte vyvést z míry. Mějte radost z každého úspěchu a nesnažte se všechno tlačit přes moc, jak se říká. Někdy je dobré dát si pauzu. To platí i s uklízením. Máte za úkol vyčistit koberec a máte z toho noční můru? Tak to raději přenechejte úklidové firmě A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Praha 1. Výsledky práce jejích pracovníků vám vykouzlí na tváři úsměv.

Profesionální služba odstraňování graffiti v Praze

Služba odstraňování graffiti v Praze, kterou nabízí i úklidová společnost A SERVIS LIPKA, čištění fasád, odstraňování graffiti Praha, je jedna ze společností, která se tímto problémem dlouhodobě zabývá a má s ním bohaté zkušenosti. Odstraňuje graffiti téměř ze všech možných povrchů, které byly pouličními neřády zničeny. K nejčastěji poškozeným povrchům patří fasády, garážová vrata, zdi, terasy, schodiště nebo i třeba z rozvodové elektro skříně. Vandalismus v této formě se bohužel objevuje čím dál častěji, a to především ve městech. Nachází se v nich mnoho míst, kde jsou domy a majetek v přímém ohrožení sprejerů, a to hlavně v blízkosti parků, v temných uličkách, u hospod a klubů.

50844639 - graffiti, empty spray paint on a background of ruins

Sice je vyhrazených několik legálních ploch, kde mají tito pouliční umělci prostor k této malířské sebereprezentaci, ale bohužel, ničení cizího majetku je pro ně zřejmě větší zábava. Pokud posprejovaná místa nebyla ošetřena antigraffiti ochranou AGO, tak je odstraňování graffiti mnohem finančně náročnější záležitostí. Na postižených objektech se odborní pracovníci společnosti snaží zeslabit intenzitu barvy profesionálním odstraňovačem. Ten potom nechávají několik minut působit, a potom ho omyjí vysokotlakým zařízením. Poté postižené místo přetřou barvou v odstínu budovy, aby tak došlo k jeho úplnému zmizení z fasády.

Minimálně takto postupovali v našem případě, kdy se graffiti objevilo na zdi našeho domu. Zaměstnancům této firmy se povedlo dát naši zeď opět do pořádku, takže pokud se potýkáte se stejným problémem, určitě doporučuji, abyste se obrátili na tuto firmu.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *