BYT

Zařizujete obývací pokoj a nevíte jak na to?

Základním prvkem moderního obývacího pokoje je zajisté televize. Trávíme u ní většinu volného času, proto bychom měli vybavení místnosti a její dispozici tomu podřídit. Celou dispozici pokoje bychom měli směřovat k televizi, tak aby její sledování bylo pro nás co nejpohodlnější.

 

Dnešní moderní trend je umisťovat televizi přímo na zeď. Podle tohoto trendu se výrobci hned „zařídili“ a začali vyrábět menší obývací stěny, které jsou odlehčené řadou otevřených skříněk a polic. Skleněné police bývají často efektně osvětlené pro ještě exkluzivnější vzhled stěny.

 

Typickým představitelem těchto obývacích stěn je stěna MALIBU, která je vyrobena z laminované DTD v módní sněhově bílé barvěv kombinaci, kde její pohledové strany jsou ve vysokém lesku a můžete je mít v barvě bílé (všechny), černé nebo fialové (spodní skříňky). V elegantním bílém provedení se hodí tato stěna opravdu k jakékoliv barvě sedací soupravy či na jakýkoliv odstín podlahy. Obývací stěna MALIBU se bude krásně vyjímat na barevně vymalovaných stěnách, ať máte rádi pastelové světlé barvy nebo preferujete raději barvy tmavé.

 

Na protější stěně než bude umístěna televize je vhodné postavit sedací soupravu, tak aby sledování televize bylo pohodlné a příjemné. Pohodlné sledování nám může zajistit pouze, pokud na ni budeme koukat zpříma, nikoli otáčet hlavu na stranu. Pro ještě větší pohodlí můžeme zvolit sedačku s podhlavníkem, při sezení si pak můžeme pohodlně opřít hlavu a už nám nehrozí problémy s krční páteří a bolesti hlavy.


Celkový dojem obývacího pokoje závisí i na doplňcích a barvě stěny. Celkový dojem nesmí působit rušivě a musí být jednotný, jinak se v něm nebudete cítit šťastně!

Související příspěvky

Nekupujte předražené byty! Bydlete v družstevních bytech

redakce

Nebojte se svěřit rekonstrukci bytu v Praze odborníkům!

redakce

Užijte si relaxaci v parních lázních

redakce
Search by Voice