BYT

Zapojte se do super Letní akce Michelin 2012!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pneumatiky Michelin znamenají špičku ve svém oboru. Charakterizují je skvělé vlastnosti a extrémně dlouhá kilometrová výdrž. Nyní máte možnost v letní akci Michelin 2012 získat pneumatiky Michelin za skvělou cenu. Čeká vás ještě jeden příjemný bonus v podobě poukázky na palivo od OMV!

 

 

Poukázky na palivo OMV – čím větší, tím lépe

Speciální Letní akce Michelin 2012 trvá od 26. března do 6. května 2012, tak si pospěšte! V rámci akce máte jedinečnou možnost získat poukázky na palivo u OMV. Stačí, když si ve právě ve zmíněném období koupíte a necháte namontovat pneumatiky MICHELIN v pneuservisu IMPOL TRADE s.r.o. v Havířově. Potom pouze stačí, když do 20 kalendářních dnů (počítáno ode dne nákupu a montáže) provedete registraci na adrese www.promotion.michelin.cz a přiložíte kopii faktury nebo ji spolu s identifikačním kódem akce, zašlete poštou. Pak už se jen můžete těšit na poukázku na palivo. Přitom platí, že čím větší bude rozměr pneumatik, tím větší bude i částka na poukázce: 17″ a větší = 1500 Kč, 15″-16″ = 700 Kč a 13″-14″ = 200 Kč. Poukázky budou odeslány do 90 kalendářních dnů od skončení prodejní akce.

 

Preferujete jinou značku pneumatik? Nevadí, také si vyberete

V nabídce společnosti IMPOL TRADE s.r.o. na vás čeká mnohem více než jen pneumatiky značky Michelin . Připravena je široká nabídka pneumatik i dalších značek pro všechny vozidla. Stačí si pouze vybrat. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, nevadí, specialisté z IMPOL TRADE s.r.o. vám rádi pomohou.

Nepropásněte jedinečnou akci Michelin 2012. Kompletní informace a širokou nabídku pneumatik najdete na www.vyfuky-katalyzatory.cz

Související příspěvky

Snadný a rychlý pronájem bytů v Plzni

redakce

Features

redakce

Jak správně vybrat vodovodní baterii

redakce