BYT

Zahradní domek – praktické řešení pro vaši zahradu

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Už se pomalu blíží čas, kdy vyrazíte na zahradu a budete na ní trávit většinu svého volného času. Kromě příjemně stráveného času, ale nastanou problémy s uklízením nářadí, kol nebo s i s tím, kam si sednout s odpolední kávičkou. Chcete se jim vyhnout? Pořiďte si kvalitní zahradní domek, nabídka je rozmanitá…

Kvalitní dřevo je základ

Do zahrady patří kvalitní přírodní materiály a z nich by měl tedy být vyroben i váš nový zahradní domek. Nejlepším materiálem pro jeho stavbu je prvotřídní smrkové dřevo, které se vyznačuje velkou odolností, ale má i zajímavý design. Na výrobu takových zahradních domků se specializuje společnost DELTA Svratka s.r.o.

Zahradní domky a jejich variace

DELTA Svratka s.r.o. nabízí prvotřídní zahradní domky v mnoha různých velikostních provedeních. Stačí si pouze vybrat. Všechny zahradní domy jsou precizně zpracovány a díky prvotřídní konstrukci pomocí křížového spoje vás budou na zahradě těšit velmi dlouho. Zahradní domky se nabízejí o síle stěny 28 mm nebo 33 mm. Všechny jsou také vybaveny základní střešní krytinou, ale za příplatek je možné objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku. Součástí každého zahradního domku jsou dveře, které mohou být plné nebo prosklené a tak otvírací – vyklápěcí okno.

Řešení šité na míru

Nabídka společnosti DELTA Svratka s.r.o. je sice široká, ale pokud si přece jen nebudete z nabízených modelů moci vybrat, nezoufejte. Společnost vám totiž postaví i zahradní domek zcela podle vašeho přání!

DELTA Svratka s.r.o. umí i více než zahradní domky. Více informací najdete na www.deltasvratka.cz.

Související příspěvky

Ta správná křesla do moderní zahrady

redakce

Kaucibus eu laoreet nunc

redakce

Hledáte v Praze byty na prodej? Které lokality a projekty by vás měly zajímat?

redakce