BYT

Začněte s jarním úklidem od podlahy

Jarní úklid je v současnosti velice aktuální téma pro mnoho domácností a především pro ženy. Největší množství práce při jarním úklidu totiž udělají právě ony. Začít s úklidem se má od podlahy. Ovšem mnoho druhů podlah je pro údržbu velice náročných a jejich vyčištění a obnovení krásného vzhledu trvá nekonečné hodiny a hodiny. Mnoho z nás totiž při výběru podlahové krytiny bere v potaz pouze vzhled a odolnost, ale na složitost údržby se nesoustředí.

 

Podlaha může být krásná, odolná i jednoduchá pro údržbu

Myslíte si, že podlahové materiály mohou mít pouze některé z těchto vlastností, ale spojení všech vlastností je nemožné. Jestli si to opravdu myslíte, tak jste se ještě nikdy nesetkali s vinylovými podlahami. Především pak s českou vinylovou podlahou Thermofix od společnosti Fatra, a.s. Vinylová podlaha Thermofix splní i ty nejnáročnější podmínky všech uživatelů. Díky modernímu způsobu výroby se právě tento druh podlahové krytiny v současnosti dostává do popředí mezi podlahovými materiály.

Podlaha, která splní nároky mužů i žen

Muži u podlah hledí především na odolnost a praktičnost. Ženy naopak na design a na snadný úklid. Thermofix dokáže uspokojit požadavky obou skupin. Vinylové podlahy jsou vysoce odolné proti poškození a opotřebení a lze je položit i na podlahové topení. Vybírat můžete ze široké škály designů podlah, které věrně imitují dřevo i kámen. Ženy také velmi ocení jejich nenáročnost na údržbu. Podlaha Thermofix má navíc antibakteriální povrchovou úpravu a je vhodná i do domácností, ve kterých žijí alergici.

Kompletní informace o výhodách vinylových podlah najdete na www.fatrafloor.cz, kde si také můžete ve virtuálním showroomu vyzkoušet a navrhnout, jak by různé vzory vinylových podlah slušely rozličným interiérům. A třeba si najdete ten, který se nejvíce podobá právě vašemu prostoru.

 

Související příspěvky

Krása přírodního kamene

redakce

Japonské posuvné stěny dokáží zázraky

redakce

Příslušenství k bazénu

redakce