BYT

Využití moderních technologií v závěsných obalech na květiny.

V dobách našich babiček a prababiček bylo pěstování květin v menších prostorech velkým problémem. Když už se nějaké řešení našlo, nebylo nijak esteticky hodnotné a hlavně neposkytovalo dostatečný komfort, ani pro rostliny, ani pro uživatele.

V dnešní době máme ale velké štěstí! Moderní technologie nám totiž umožnily vyvinout Kapsáře na květiny. Kapsáře na květiny jsou závěsné obaly na květiny nové generace, vhodné pro pěstování všech druhů pokojových i venkovních rostlin.

A co že je na kapsářích tak převratného?
Díky vysoce kvalitním materiálům, ze kterých jsou tyto moderní obaly na květiny vytvořeny, je možné umístit květiny na zeď, aniž bychom riskovali její poškození vlhkostí či vyplavenou zeminou. Nadstandardní kvalita materiálů nám také umožňuje použití kapsářů ve venkovních podmínkách, kde nedochází k blednutí barev či plesnivění. Veškeré spojovací a výztužné prvky jsou taktéž vyrobeny z nejkvalitnějších nerezových, či sklolaminátových materiálů. Díky tomu se nemusíme bát jakéhokoli znehodnocení.

Při vývoji Kapsářů na květiny se však nehledělo jen na technické parametry. Nejdůležitější roli hrála designová hodnota a možnost kapsáře kombinovat mezi sebou. Ke kombinaci kapsářů vybízí zejména pestrá škála barev, které zaručí vytvoření úžasného interiérového doplňku.

Naše domovy tak díky kapsářům mohou být krásné, barevné a navíc “zelené“ .

Celý sortiment naleznete na stránkách www.kapsarenakvetiny.cz

Související příspěvky

Potřebujete najít rychle bydlení v Praze? Poohlédněte se po pronájmu bytů

redakce

Solární panely SolarVenti – vyženou vlhkost z domu a mnohem více

redakce

Nová etapa rezidenčního projektu v Praze nabízí skvělé bydlení

redakce