BYT

Vytápění na míru od Licon

Jste majitelem netradičního prostoru, do kterého se nehodí žádný z běžných typu topení? Nebo chcete individuální systém topení, který přesně padne do vašeho domu nebo bytu? Nyní máte po starostech. Stačí se obrátit na specialisty ze společnosti Licon.

Úsporně a snadno

Společnost Licon se specializuje na úsporné a praktické vytápění prostřednictvím teplených konvektorů. Protože chápe individuální potřeby každého zákazníka, připravila i speciální nabídku, ve které je možné získat topení na míru zcela podle vašich představ.

Funkční otopné registry

Licon v první řadě nabízí otopný registr Licon OR, který je srdcem všech výkonných konvektorů. Jeho výhodou je, že jeho instalace je vhodná téměř všude. Zejména ho oceníte v místech, kde se vyžaduje kompaktnost interiéru z hlediska použitých materiálů. Při dodržení určitých podmínek je tak možné otopné registry Licon OR zakrýt téměř jakýmkoliv materiálem pro jejich hladké zakomponování do prostor.

Stojánky a konzole k tělesům Licon OR

Řešení topení v individuálních prostorách umožní vysoce praktické stojánky a konzole k tělesům Licon OR. Stojánky a konzole topných výměníků tepla OR jsou k dispozici v několika variantách výšek, respektive šířek. Šířka stojánku / konzole je určena typem použitého topného výměníku.

Proč konvektorové topení?

Topení prostřednictvím konvektorů je především úsporné a efektivní. Konvektory Licon totiž pracují s malým množstvím vody a je jejich ohřátí na požadovanou teplotu mnohem rychlejší než u běžných typů radiátorů a požadované teploty v místnosti se tak dosáhne podstatně rychleji. Konvektory tak mohou mnohem pružněji reagovat na změny teplot v prostoru. Navíc jsou velmi úsporné, protože k ohřevu menšího množství topného média se spotřebuje samozřejmě menší množství energie.

Více o individuálním řešení vytápění vašich místností se dozvíte na www.licon.cz.

 

 


Související příspěvky

Luxusní konferenční stolky od Homemarket.cz

redakce

Podlinková svítidla ze studia LightVision

redakce

Řešení, která vám nejen ušetří náklady za vodu

redakce