BYT

Vytápění na míru od Licon

Jste majitelem netradičního prostoru, do kterého se nehodí žádný z běžných typu topení? Nebo chcete individuální systém topení, který přesně padne do vašeho domu nebo bytu? Nyní máte po starostech. Stačí se obrátit na specialisty ze společnosti Licon.

Úsporně a snadno

Společnost Licon se specializuje na úsporné a praktické vytápění prostřednictvím teplených konvektorů. Protože chápe individuální potřeby každého zákazníka, připravila i speciální nabídku, ve které je možné získat topení na míru zcela podle vašich představ.

Funkční otopné registry

Licon v první řadě nabízí otopný registr Licon OR, který je srdcem všech výkonných konvektorů. Jeho výhodou je, že jeho instalace je vhodná téměř všude. Zejména ho oceníte v místech, kde se vyžaduje kompaktnost interiéru z hlediska použitých materiálů. Při dodržení určitých podmínek je tak možné otopné registry Licon OR zakrýt téměř jakýmkoliv materiálem pro jejich hladké zakomponování do prostor.

Stojánky a konzole k tělesům Licon OR

Řešení topení v individuálních prostorách umožní vysoce praktické stojánky a konzole k tělesům Licon OR. Stojánky a konzole topných výměníků tepla OR jsou k dispozici v několika variantách výšek, respektive šířek. Šířka stojánku / konzole je určena typem použitého topného výměníku.

Proč konvektorové topení?

Topení prostřednictvím konvektorů je především úsporné a efektivní. Konvektory Licon totiž pracují s malým množstvím vody a je jejich ohřátí na požadovanou teplotu mnohem rychlejší než u běžných typů radiátorů a požadované teploty v místnosti se tak dosáhne podstatně rychleji. Konvektory tak mohou mnohem pružněji reagovat na změny teplot v prostoru. Navíc jsou velmi úsporné, protože k ohřevu menšího množství topného média se spotřebuje samozřejmě menší množství energie.

Více o individuálním řešení vytápění vašich místností se dozvíte na www.licon.cz.

 

 


Související příspěvky

Představujeme developerský projekt 4Blok

redakce

Řešení, která vám nejen ušetří náklady za vodu

redakce

Profesionální čištění koberců v Praze do každé domácnosti

redakce