BYT

Výroba dřevěného nábytku s nádechem historie

Dřevěný nábytek byl, je a bude klasikou ve většině domácností. Dřevěný nábytek totiž dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru ve všem místnostech bytu nebo domu. Musí být ovšem precizně zpracován, třeba jako ten z dílny truhlářské firmy Nenadál.

Tradiční výroba

Historie truhlářské firmy Nenadál sahá až do počátků 20. století. V jejich výrobě se díky tomu spojují dlouholeté zkušenosti s prací se dřevem s moderními technologiemi a postupy. Výsledkem toho je výroba špičkového dřevěného nábytku prvotřídní kvality, který získal uznání i v zahraničí.

Stačí zadat poptávku

Pokud tedy hledáte krásný dřevěný nábytek do svého domu, bytu nebo chalupy – truhlářství Nenadál je pro vás skvělou volbou. Můžete si u nich objednat veškeré druhy nábytku jako jsou stoly, židle, skříně, postele…poradí si se vším. Samozřejmě, že nabízí také precizní zpracování kuchyní nebo i schodů a mnohem více. Jednou ze specialit firmy jsou například i špaletová okna do historických objektů nebo do objektů v památkových zónách. Stačí zadat poptávku a pak už se jen těšit na krásný dřevěný nábytek do vaší domácnosti.

Pergoly, zimní zahrady…

Firma Nenadál se nespecializuje pouze na nábytek. Se dřevem to prostě umí, takže si u nich můžete objednat i pergoly, realizaci zimních zahrad, garážová vrata, okna a další..

Více informací najdete na www.nenadal.cz .

Související příspěvky

Malešický háj: nová možnost bydlení v Praze pro náročné

redakce

Moderní bydlení v blízkosti Prahy za výhodné ceny nabídne Zelený park Klecany!

redakce

Jak neprodělat při prodeji bytu

redakce