BYT

Vyměňte nábytek na internetu! Je to pohodlnější a výrazně levnější

Řada českých domácností právě v těchto dnech míří do specializovaných prodejen nábytku a rozhoduje se pro změnu. Specialisté na bytoví design poukazují na to, že změna by měla být komplexní, upozorňují před výměnou pouze jednoho kusu nábytku za druhý.

V momentě, kdy se rozhodnete pro změnu a nákup nového nábytku, neměli byste podle odborníků sázet na návštěvu pouze jedné prodejny, ne vždy je lepší koupit hned a za každou cenu: „Kamenné obchody jsou často schopny nabídnout pouze úzký sortiment nábytku z katalogů výrobců, které zastupují,“ říká bytový architekt firmy Moravia Flat s.r.o, jedné z významných distribučních společní společností v České republice.

 

Užší nabídka v sortimentu s nábytkem představuje jistý handicap: „Zákazníkovi se pak jednoduše nemusí podařit dokonale sladit vybavení interiéru,“ dále vysvětluje, „z nákupu nové sedací soupravy pak nemusí mít takovou radost, jakou by mohl mít, kdyby se rozhodl pro nákup při procházení kompletní a především přehledné nabídky, kterou český trh s nábytkem disponuje,“ dodává.

Současný trend ukazuje, že český zákazník dává při výběru nového zařízení domu přednost kvalitě a rozumné ceně, před unifikovaným nábytkem. „Když vybavujete byt nebo dům, chcete mít doma něco osobitého. Moderní zákazník požaduje nejen styl a komfort, ale také řadu doprovodných služeb ze strany prodejce. Ať už se jedná o designový návrh řešení interiéru na míru nebo následný záruční i pozáruční servis, individuální přístup k zákazníkovi a mnoho dalšího“ naznačuje uvažování českého spotřebitele.

„Jasně cítíme, že český zákazník je náročnější a my se mu snažíme vyhovět,“ upřesňuje dále bytový architekt. V současné době vrůstá poptávka po kvalitních a stylových sedacích soupravách, moderním systémovém nábytku a do popředí se dostává také zájem o nábytek z masivního dřeva. „Jsme rádi, že firma Moravia Flat s.r.o. může českým domácnostem poskytnout široký sortiment nábytku s možností vybavení bytu od A do Z a dokážeme uspokojit požadavky měně i více náročného klienta,“ říká jednatelka společnosti.

 

Firma Moravia Flat s.r.o. se zabývá velkoobchodním prodejem, disponuje nabídkou řady předních evropských výrobců nábytku: „Jako konečný zákazník máte možnost prohlédnout si zboží u našich prodejních partnerů po celé České republice nebo na internetových stránkách naší firmy,“ uzavírá jednatelka společnosti Moravia Flat

.Pro shlédnutí kompletní nabídky můžete navštívit domovské stránky firmy www.moraviaflat.cz nebo internetové obchody www.nabytek-domu.cz, kde si pohodlně vyberete nábytek za výhodné ceny.

Související příspěvky

Problematika vysoce difúzní větrotěsnící membrány u větraných fasád s přiznanými otvory či spárami ve fasádním obkladu

redakce

import15 plotu z CSB – NATURBLOKu vás bude bavit

redakce

Michelské zahrady – jeden z nejvydařenějších projektů v Praze

redakce