BYT

Vkusný nábytek do Vaší jídelny

Jestli patříte k těm, kteří si u nedělního oběda pomysleli, že by si Vaše jídelna již zasloužila obnovu, tak se pro inspiraci určitě podívejte na e-shop www.mipik.cz/drevene-stoly/jidelni-stul-marcel. Najdete zde zajímavé nápady na jídelní stoly a také velmi široký výběr jídelních židlí. Vybírat můžete z židlí dřevěných, kovových, plastových, skládacích… Co Vás jen napadne. Sortiment je široký.

 

Mezi zákazníky patří k nejoblíbenějším dřevěná polstrovaná židle JAKUB. Je vyrobena z masivního bukového dřeva a sedák je potažený žinylkou. Vybírat můžete ze tří barevných odstínů dřeva – antická třešeň, ořech a olše. K dostání je za cenu 1 155Kč,-.

E-shop www.mipik.cz Však nabízí množstevní slevy na odběr zboží již od několika kusů.K těmto židlím se výborně hodí stůl ANDRE. Rovněž jídelní stůl můžete vybírat z třech barevných odstínů dřeva.

O kuchyni se říká, že je srdcem domu. Zejména v české domácnosti tomu tak dodnes je. Proto si klidně dopřejte oživení do své kuchyně a vybírejte z bohaté nabídky nábytku do jídelny, který je navíc za rozumnou cenu a je možné si sjednat i vynesení zboží do patra. Vy tak můžete zůstat v teple domova. Možný je samozřejmě i osobní odběr v Praze 3 na Husitské ulici 52.

Kompletní nabídku e-shopu naleznete zde: www.mipik.cz

Související příspěvky

Bezdotykové odpadkové koše Helpmation pro snadnější život

redakce

Svítidla tvoří interiér! Představujeme ty nejzajímavější designové kousky

redakce

Jarní obnova trávníku

redakce