BYT

Vkročte do nového roku ve velkém stylu! Pořiďte si nový nábytek – nyní s výraznou slevou!

 

Pokud přemýšlíte o tom, čím si v novém roce uděláte radost, máme pro vás tip. Jestliže chcete do nového roku vstoupit stylově a zkusit nový začátek, pořiďte si domů nové vybavení. Prostor, ve kterém žijete, se totiž může stát obrovskou inspirací. Díky speciální nabídce můžete nyní koupit i stylový koloniální nábytek za úžasné ceny.

 

Nabídka, která se neodmítá

Pokud chcete pojmout nový rok jako začátek něčeho lepšího, není lepší cesty, než začít právě u vybavení vaší domácnosti. Změna je přeci život. Do vaší domácnosti nebo třeba i kanceláře si můžete pořídit nový stylový nábytek, který vám bude vaší změnu připomínat a tak vás i motivovat k lepším výkonům. S úžasnou nabídkou stylového nábytku, který ohromuje kvalitou a jedinečným designem přichází obchod avinterieryshop.cz. Pro všechny své zákazníky připravil i speciální lednový výprodej, díky kterému je možné koupit vybraný nábytek se slevou až 40%!

 

Koloniální nebo dubový rozhodně stojí za to!

V nabídce obchodu je připraven výhradně vysoce kvalitní nábytek z masivu. Těšit se tak můžete nejen na krásu, ale i na výdrž. Obchod nabízí například moderní dubový nábytek, který vyniká nádhernou kresbou dřeva. Ať už koupíte jakýkoliv kus nábytku, budete mít jistotu, že si domů pořídíte stylový kousek. Vybírat je možné z různých druhů odstínů. Velkou zajímavostí je potom koloniální nábytek, který je dovážen až z daleké Indonésie, Indie a Číny. I tento nábytek přináší osobitý styl a prvotřídní kvalitu, kterou u tuzemského nábytku z masivu budete hledat jen velmi těžko. Vybírat můžete komody, skříně, postele, jídelní stoly, barové židličky, knihovny, noční stolky, lavice a mnoho dalšího.

 

Buďte v novém roce stylovější. Nabídku najdete na www.avinterieryshop.cz

 

Související příspěvky

Nábytek z lamina nebo masivu?

redakce

Japonské posuvné stěny dokáží zázraky

redakce

Truhlářská hoblovka WOODSTER PT 85 – a k ní doprava a nože ZDARMA

redakce