BYT DŮM

Vinylové podlahy jsou zárukou vysoké odolnosti i příjemného vzhledu

Vinylové podlahy představují stále oblíbenější variantu podlahových krytin, jež si získala srdce mnoha lidí nejen pro svou úctyhodnou odolnost, ale i přitažlivý design. Vinylovou podlahu si zamilujete i díky skutečnosti, že se hodí do jakéhokoli interiéru. Ať už hledáte vhodnou podlahu do vytíženější místnosti, jako je například kuchyně či obývák, koupelny, ložnice či dětského pokoje, přináší vám tento typ podlahy celou řadu nesporných výhod, díky kterým stojí za to dát vinylové podlaze šanci. Prostřednictvím dnešního článku vám představíme vlastnosti této podlahy a přesvědčíme vás, že volba vinylu je investice, nad kterou netřeba dlouho váhat!

vinylova-podlaha-v-obyvaku_119

Proč právě vinylová podlaha?

 

Uvažujete nad pořízením nové podlahové krytiny, ale v pestré škále možností, druhů a typů je pro vás obtížné se pro jednu konkrétní rozhodnout? Pak věřte, že vinylové podlahy vám mají co nabídnout jak po estetické, tak i cenové stránce. A proč tedy dát přednost právě vinylu?

 

  • Elegantní design

 

Mezi nejlákavější přednosti tohoto typu podlah bezesporu patří elegantní a velice přitažlivý vzhled, jež si určitě získá i vás. Vybírat můžete mezi širokou nabídkou dekorů imitující všechny druhy dřeva, dlažby či kamene.

 

  • Kouzla s interiérem

 

Věděli jste, že díky ideální volbě vinylové podlahy můžete velice snadno ovlivnit optický vzhled vašich interiérů? Zvolíte-li světlejší dekor či barevné provedení, opticky tak celý prostor zvětšíte, zatímco tmavé odstíny váš interiér zahřejí a dodají mu na útulnosti.

 

  • Odolnost, na kterou se můžete spolehnout

 

Za nejvýraznější vlastnost tohoto typu podlah lze jednoznačně považovat vysokou odolnost. Vinylové podlahy odolají většímu tlaku, díky čemuž se hodí i do vytíženějších prostor. Díky ochranné vrstvě odolávají nejen mechanickému poškození, ale i vyblednutí. Nehrozí jim ani poškození od drápků vašich domácích mazlíčků.

 

  • Snadná udržovatelnost, kterou hospodyňky ocení

 

Snad každá žena touží po ideální podlaze, která by byla prakticky nenáročná na údržbu. Je-li toto i váš cíl, nemusíte nad volbou vinylové podlahy dlouho otálet! K její údržbě nemusíte používat speciální přípravky ani mycí prostředky, jako tomu je například u dřevěných či plovoucích podlah.


prodejna-barkotex-vinohrady_120

Související příspěvky

Jakou podlahu si vybrat do rodinného domku?

redakce

Kde pořídit nejkvalitnější polykarbonátové vchodové stříšky

redakce

Vyberte si nová plastová okna nebo dveře přímo u výrobce

redakce