BYT

Víme, jak vypadají dokonalé kuchyně. Poznejte je taky

 

Kuchyně. Místo, které se v konceptech moderního bydlení stále častěji stává nedílnou součástí interiéru. Už dávno neplatí, že kuchyně jsou skromnou oddělenou místností určenou pouze pro vaření. Právě naopak. Dnes bývají propojeny s obývacím pokojem a musí proto působit jako reprezentativní prvek každého bydlení. Jsou na ně kladeny čím dál vyšší estetické i funkční nároky. A navíc musí uspokojit také vaše představy.

 

Dokonalé kuchyně na dosah ruky

Zapomeňte na předsudek, že dokonalá kuchyně musí nutně znamenat předražená kuchyně. Na trhu dnes existují kuchyně, které do vašeho domova vnesou nádech geniality, a přitom si je budete moci finančně dovolit. Jejich síla tkví v ideálním poměru mezi kvalitou a cenou, perfektním ergonomickým uspořádáním a celé řadě inteligentních prvků, jež maximálně zvyšují vaše pohodlí nejen při vaření. Přesvědčte se o tom sami. Exemplárním příkladem takovéto harmonie jsou kuchyně řady PINO.

 

 

Když se z omezení stane výhoda

Koncepty dnešních kuchyní myslí na každého. Nezáleží na tom, zda máte malou kuchyni o pár metrech čtverečních nebo obrovský prostor, kde můžete popustit uzdu své vlastní fantazii. I ve velmi malých prostorech lze tvořit zázraky a vyčarovat elegantní, útulnou a zároveň vysoce funkční kuchyni. Ideálním příkladem mohou být například kuchyně IMPULS. Osvěžující a příjemný design těchto kuchyní opticky zvětšuje prostor a dodává pocit nevšedního luxusu.

 

Každý celek tvoří detaily

Ať už se budete inspirovat navrhovanými řešeními nebo nikoliv, při výběru nové kuchyně buďte vždy nároční. Nespokojte se s neúplnými řešeními a v žádném případě nedělejte kompromisy. Důvěřujte pouze těm firmám, které naslouchají vašim požadavkům a tvoří kuchyně pro vás. Vždy originální a jedinečné. Takové, které jste si vždycky přáli. Jedině tak totiž budete mít jistotu, že s konečným výsledkem budete maximálně a do posledního detailu spokojeni. To je to jediné, na čem opravdu záleží.

Zdroj článku: Moderní kuchyně na míru

 

Související příspěvky

AV interiéry dává kuchyním nový rozměr

redakce

Užijte si relaxaci v parních lázních

redakce

CETRIS představil další novinku – desku CETRIS DEKOR

redakce