BYT DŮM

Vestavné spotřebiče – předpoklad moderně pojatého interiéru!

Vestavné spotřebiče jsou v současné době považovány za nutnost moderních interiérů. Podíváte-li se na řešení novostaveb, jistě vás nepřekvapí, že ve všech je již předem počítáno s vestavnou variantou na úkor klasiky. Což o to – vestavné spotřebiče určitě mají něco do sebe, za největší výhodou lze považovat skutečnost, že hravě šetří každičký centimetr volného prostoru, což ocení především majitelé menších kuchyní. Do karet jim hraje i příjemný design, který vytvoří celistvý dojem. Uvažujete-li i pořízení vestavných spotřebičů, rozhodně čtěte dál. Poradíme vám, zda se jejich koupě vyplatí a jaké vlastně máte možnosti.

 

Vestavné spotřebiče – kdy ano a kdy ne?

Přemýšlíte o zbrusu novém vybavení vaší kuchyně, ale stále řešíte dilema, zda se vzdát volně stojících spotřebičů a dát přednost vestavným? Vestavné spotřebiče představují příjemnou změnu, s čímž se ale úzce pojí strach z nového. Většina lidí se bojí dát šanci změnám, a proto se zuby nehty drží toho, co již dobře znají. Nabízí se tedy otázka: Pořídit si vestavené spotřebiče – ano nebo ne? Odpověď není jednoznačná. Řešíte-li problém s nedostatkem místa a zároveň toužíte po moderně vyhlížející kuchyni, nebraňte se vestavěné variantě, naopak pokud je pro vás děsivá představa vyšší pořizovací ceny, zůstaňte věrní klasice.

vestavne-kavovary_92

Vestavné varné desky – úspora místa i energie

Varná deska je základem každé kuchyně. Současná nabídka je více než pestrá, na výběr máte hned z několika druhů, přičemž každý vám může nabídnout jiné vlastnosti i možnosti. Rozhodnout se můžete jak pro klasickou plynovou desku, tak i moderní elektrickou, která se pyšní inteligentními funkcemi, díky kterým bude vaše vaření ještě jednodušší a příjemnější. Stále oblíbenější jsou i sklokeramické varné desky, jež nachází uplatnění ve stále větším počtu domácností.

6493

Moderní vzhled odsavačů par

Odsavače par nepatří k vzhledově nejpřitažlivějším součástím kuchyně, i přesto je jejich přítomnost více než důležitá. Vestavné odsavače par vám nabízí úplně nové možnosti a to nejen po estetické, ale především i funkční stránce. I v této oblasti máte skutečně z čeho vybírat, moderní vizáž vás jistě potěší a šikovné funkce předčí vaše očekávání.4536

 

Související příspěvky

Nová tvář vašeho bydlení má jméno OVERFACE

redakce

Jak přinést dostatek stínu i do podkroví?

redakce

ZÁŘÍ 2012 VE ZNAMENÍ PREZENTACE NOVINEK A PRODUKTŮ FAKRO

redakce