BYT

Vestavěné skříně – sázka na jistotu

Stále rozšířenější modernizace bytů a rodinných domů každého z nás nutí hledat praktičtější, levnější, ale především „na míru šitý“ způsob využití prostoru. Nejlépe se k tomuto účelu hodí vestavěné skříně s unikátním systémem posuvných, skládacích i otočných dveří, které si s úložnými plochami dokonale poradí, a to i v atypických podmínkách.

Vzhledem k nejmodernějšímu designu a soudobým kvalitním materiálům jsou vestavěné skříně nejen praktické, ale i skvěle vypadají. Hodí se do jakékoli místnosti – do pokoje i kanceláře. Díky široké škále možností provedení navíc s interiérem dokonale splynou, oživí a doplní.

Funkčnost a účelnost

Vestavěné skříně jsou praktickým řešením úložného prostoru a optimálním využitím zastavěné plochy. Každá vestavěná skříň je přitom unikátním originálem, přesně v duchu vašeho osobního stylu. Vestavěné skříně zároveň dovedou výborně sehrát roli předělu místnosti, umějí skrýt sklápěcí postel nebo utajit domácí pracovnu. Zkrátka hodí se kamkoliv, navíc je lze bez problémů přizpůsobit nejen typu zařízení konkrétní místnosti, ale i množství a druhu věcí, které potřebujeme uložit. Oproti klasickému nábytku jsou totiž vestavěné kusy přímo předurčené k volbě optimální délky, hloubky i výšky úložného prostoru, včetně výběru vnitřních dispozic. Pro ně hovoří i stále rostoucí škála materiálů, které lze použít k výrobě dveří vestavěných skříni.

Lamino

Laminové dvěřní výplně o síle 18 mm s tvrdým a snadno čistitelným povrchem patří díky široké nabídce dekorů a povrchové struktuře mezi nejoblíbenější. Velkou výhodou je jejich stálobarevnost a velmi snadná údržba. V základní nabídce máme v současné době více než 25 dekorů: borovice sukatá přírodní, bříza Mainau, buk bavaria, buk natur, buk rustikal, dub Ferrara, dub středně světlý, hliník, kalvados přírodní, jasan Loira, jasmín, javor medový, kalvados červený, makassar, merano přírodní, mlhově šedá, modřín horský, olše, ořech Dijon přírodní, platonově bílá, platonově bílá pór, třešeń, urbano přírodní, wenge, woodline creme, zebrano béžovošedé.  Jednotlivé dílce vestavby jsou olepovány velmi odolnou tvrzenou ABS hranou o síle 2 mm.

Lacobel

Sklo lacobel nabízí mnoho rozličných estetických řešení a splňuje všechny požadavky současných trendů tvorby interiérů. Je typické jasností a širokou paletou působivých barev. Jeho neprůhledný vzhled je výsledkem vysoké kvality lakované vrstvy na zadní straně skla. Lak chrání před poškrábáním polypropylenová folie, která zároveň funguje také jako bezpečnostní prvek v případě rozbití skla.

Matelac

Exkluzivní řešení představuje esteticky zajímavé barevné sklo se saténovou povrchovou úpravou. Díky jemnému vzhledu a barevné dokonalosti dodá každé vestavěné skříni eleganci, jedinečnost a originalitu. Zadní lakovaná strana je standardně opatřena bezpečnostní folií, která chrání lak před poškrábáním a v případě rozbití skla zabraňuje zranění.

Lacomat

Originalita Lacomatu spočívá v jeho schopnosti sladit se s jakýmkoliv vybavením interiéru. Je charakteristický svým neutrálním matným a průsvitným vzhledem, efektně a efektivně nahradí konvenční pískovaná nebo leptaná skla.

 

Connex

Čiré nebo matné lepené bezpečnostní sklo Connex se skládá ze dvou tabulí čirého skla a jedné polyvinylbutyralové vrstvy folie. Velkou výhodou  je ochrana proti riziku a osobnímu poranění, při náhodném rozbití či útoku zůstává sklo na PVB mezivrstvě, což je velkou předností proti sklu Lacomat.

Zrcadlo

Zrcadlové výplně dveří vestavěných skříní opticky zvětšují prostor, což ocení nejen majitelé menších bytů. Zadní strana zrcadla je standardně podlepována bezpečnostní folií, která zabraňuje zranění v případě rozbití. V nabídce máme zrcadlo stříbrné a bronzové.

V naší prodejně vám rádi poradíme, který ze systémů je optimální právě pro vaši skříň. Výběr materiálu a doplňků záleží na vás, my jsme připraveni vyhovět vašemu osobnímu stylu.

 

Firma Kapitan interiery, s.r.o. nabízí zdarma kompletní návrh se zaměřením u zákazníka včetně výběru materiálů a cenové kalkulace. Nabídku zpracujeme zpravidla během tří až pěti pracovních dnů, dodání a montáž zajistíme obvykle v intervalu dvou až čtyř týdnů od složení zálohy.  Informujte se na naší BEZPLATNÉ ZELENÉ LINCE 800 169 435

Předností firmy Kapitan interiery, s.r.o. je osobní přístup pracovníků, kteří vás bezpečně provedou úskalím výběru ze široké škály možností  vestavby. Rádi vám doporučíme nejlepší ekonomickou i užitnou variantu.

Variabilní systém pro vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí. Jednou z nich jsou svislé posuvné nebo otevírací dveře, druhou část tvoří policový systém na míru. S posuvnými dveřmi získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Vestavěné skříně na míru jsou flexibilní, praktické a kvalitní. V porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic, šatních tyčí. Problémem nejsou ani „mrtvá místa“ – kouty, zkosené stropy a výklenky.

 

Interiér vestavěné skříně či šatny lze řešit využitím celé řady speciálních doplňků a úložných systémů, díky nimž získáte lepší přehled a optimálně využijete každý centimetr vnitřního prostoru. Na výsuvném principu fungují věšáky na kalhoty, sukně či kravaty. V nabídce nechybí ani výsuvné botníky, držáky na pásky a jiné drobnosti. Speciální úchyt pamatuje také na hadici vysavače či výsuvné žehlicí prkno. Praktickým nápadem jsou i sklopné či otočné věšáky.

Kapitan interiery, s.r.o., Držitel certifikátu ISO 9001
Kratochvílova 1210, Roudnice nad Labem
Bezplatná linka: 800 169 435
Tel/fax.: 416 838 800
mobil: 608 033 255

www.kapitan.cz


 

Související příspěvky

Povrch dveří volte dle provozu domácnosti

redakce

Aktuální situace prodeje bytů v Plzni

redakce

Stěhování do zahraničí IV. – na co si dát pozor

redakce