BYT

V bytovém domě by měla být tichá podlaha

Každý vlastník bytu by se měl při výběru podlahové krytiny soustředit také na její hlučnost. Měli byste brát v potaz fakt, že pod vámi bydlí ještě další sousedé, kteří nepotřebují slyšet každý váš krok nebo sebemenší pohyb. Proto by podlaha v bytech měla být vybavena kvalitní zvukovou izolací, která minimalizuje všechny zvuky.

Většina podlah zvukovou izolaci nemá

Vybírat podlahové materiály pouze podle ceny se nevyplácí. Ke většině materiálů musíte ještě dokupovat izolaci, která se pod podlahu umístí. To samozřejmě zvyšuje opravdovou cenu za podlahu, i když to na první pohled není vidět. Ovšem bez izolace se podlaha v bytě většinou neobejde. V tomto ohledu představuje ideální řešení vinylová podlahová krytina FatraClick. Tento druh podlahy byl totiž vytvořen tak, že již nepotřebuje žádnou dodatečnou izolaci. Jak je to možné?

FatraClick má izolační vrstvu již na sobě

FatraClick je plovoucí vinylová podlaha z dílny české společnosti Fatra, a.s.. Na rozdíl od laminátových plovoucích podlah nepotřebuje dodatečnou izolační vrstvu, protože jí už má. Každý díl podlahy FatraClick totiž obsahuje korkovou izolační vrstvu. Tato vrstva zajistí dostatečnou tepelnou i zvukovou izolaci bez dodatečných nákupů. Díky tomu je pokládka jednodušší a cena podlahy je bez dalších nákladů. FatraClick také přináší mnoho dalších výhod a můžete vybírat z velké škály originálních designů, které si ve virtuálním návrháři podlah, může vyzkoušet položit v různých interiérech.

 

Kompletní informace o podlaze vinylové podlaze FatraClick naleznete na www.fatrafloor.cz.

Související příspěvky

Malování bytu nemusí být noční můrou

redakce

Bydlení v Praze

redakce

Using Joomla!

redakce