BYT

Úpravny pitné vody – FreshWater

Voda je základní látkou pro život. Voda tvoří až ze 70 % náš organismus a umožňuje metabolismus a plnou výkonnost všech orgánů, duševních funkcí i například zdravý vzhled pokožky. Z tohoto důvodu je třeba věnovat náležitou pozornost nejen množství vody, kterou denně vypijeme, ale i její kvalitě.

V případě, že nejste spokojeni s kvalitou vody a přitom byste rádi stále využívali svůj vlastní zdroj či vodovod, máte nejvyšší čas se poohlédnout po moderním řešení. S takovým přichází nejrůznější přístroje a filtry na čištění vody. Správně vybrané zařízení nejenže zkvalitní vodu, ale bude chránit i Vaše zdraví a zároveň bude šetrné k životnímu prostředí.

 

Moderní výzkum v oblasti nanotechnologií udělal za posledních pár let velký pokrok. Pomocí membránové filtrace je možné odstranit velké množstvví anorganických i organických nečistot z pitné vody. Takovou nežádoucí nečistotou může být například dusičnan, dusitan, železo, mangan, vodní kámen, pesticidy, bakterie, farmaceutika, chlór. Právě technologie používající polopropustnou membránu (reverzní osmózu), je nejefektivnější volbou v případě úpravy pitné vody v místě spotřeby. Účinnost této technologie je velmi účinná a to 95-98 %.

 

Důvodů, proč zvolit tento způsob upravování vody, je hned několik:

Můžete mít vždy po ruce dokonale čistou vodu, aniž byste museli zdvihat těžké barely či nosit desítky PET lahví. Zařízení nepotřebuje žádnou výměnu barelů s vodou. Nemusíte kontrolovat, zdali Vám náhodou za chvíli voda nedojde. Zařízení, které je napojené rovnou na zdroj užitkové vody, také výrazně snižuje prostorové nároky. Přístroje samy doplňují vodu a jsou tak mnohem bezpečnější.

Také Váš rozpočet tuto změnu přivítá, ušetříte nejen čas, ale i peníze. Cena tohoto systému na čištění vody je mnohonásobně nižší než náklady na nakupování vody balené.

Vyrobíte tak snadno a rychle zdravotně nezávadnou vodu, která podpoří správnou činnost vašeho metabolismu, bude velmi chutná, a zároveň vhodná pro stravu kojenců. S koupí čističky dáte navždy sbohem čištění vodního kamene a dalších vápenatých usazenin.

.

Samozřejmostí je bezproblémová integrace čističky vody do Vaší kuchyňské linky a to za použití externího anebo trojcestného kohoutku. Dokonce ani uživatelé kávovarů či amerických lednic nemusí být smutní – čističku snadno zapojíte i zde.

WATERGATE s.r.o.
U průhonu 1516/32
170 00 Praha 7

tel.: +420 266 711 420
office@freshwater.czSouvisející příspěvky

Tapety od kterých neodtrhnete oči

redakce

Netra bacen viko

redakce

Moderní ratanové výrobky za akční vánoční ceny

redakce