BYT

Umělý kámen DominArt … dotkněte se kvality

Využití umělého kamene či lícových pásků na fasádu domu je moderní a neobyčejný způsob řešení pro Váš útulný domov. Umělý kámen může být použit na obložení celého domu, ale také jako doplněk okolo oken, dveří ke stávající fasádě domu. Ten se tak stává zajímavějším a vyjímá se ze stereotypu klasicky barvených fasád.  Použití umělého kamene a lícových pásků nejen  na  fasádách  domů, ale  i  v  interiérech  dotváří  image  moderního  a  útulného  bydlení.

DominArt je rodinnou firmou, která navazuje na bohaté zkušenosti s výrobou umělého kamene, jež jsou čerpány již po tři generace členy naší rodiny a řadou zkušených a věrných spolupracovníků. Výrobou umělého kamene se zabýváme již od roku 1992. Tyto zkušenosti neustále rozvíjíme a intenzivně je využíváme k růstu výrobního a obchodního potenciálu. Výsledkem našeho snažení je obohacení českého trhu o širokou škálu vysoce kvalitních umělokamenných obkladů. První na českém trhu nabízíme věrnou imitaci staré české sklepní cihly, přírodního kamene z Vysočiny i pískovců z českých lomů. Tvary a reliéfy našich výrobků jsou zcela přirozené a nebyly při vývoji dodatečně uměle upravovány a opracovávány. Výrobky DominArt splňují ty nejvyšší nároky jak z hlediska technických parametrů a užitných vlastností, tak z hlediska vyváženého designu a bezchybného řemeslného provedení. Naše dekorativní obkladové prvky jsou vhodné pro modernizace, rekonstrukce či redekorace domů a zahrad, stejně jako pro zdokonalení vzhledu interiéru či exteriéru Vaší novostavby.

Svým zákazníkům chce DominArt nabídnout něco nového, neokoukaného, „s vlastním rukopisem“. Ve výrobě je kladen důraz na špičkovou kvalitu, každý jeden kus prochází několikrát lidskýma rukama a je mnohokrát kontrolován zkušeným zrakem pracovníků výroby. Díky poctivému přístupu našich zaměstnanců k ruční práci a preciznosti získávají výrobky DominArt jedinečně přirozený vzhled a konstantně špičkovou kvalitu. Proto je při zachování technologické kázně možné aplikovat je na nejrůznější povrchy a v nejrůznějším prostředí. Naše společnost nabízí vysoce kvalitní propracované výrobky v široké škále tvarů a barev. Současný sortiment tvoří devět produktových skupin rozdílných tvarů a colorů, takže má náš zákazník opravdu z čeho vybírat. Mimo jiné nabízíme ke všem typům obkladových kamenů a lícových pásků rohové prvky tzv. „rohovky“, které velice příjemně usnadňují práci v případě obkládání špalet oken, dveří, rohů komínů či krbů. Obložený roh tak působí celistvě a nenarušuje celkový dojem obložení.

Výrobky DominArt prošly náročnými testy, vyhověly ve všech sledovaných technických parametrech a jsou certifikovány pro použití jak v exteriéru (po 50 zmrazovacích cyklech bez úbytku hmotnosti a s max. 25% úbytkem pevnosti), tak v interiéru (hygienická nezávadnost). Umělý kámen DominArt je vyráběn z odlehčené betonové směsi na přírodní bázi, což jej předurčuje k  instalaci jak na zateplovací systém (extrudovaný polystyren, tvrzenou vatu), tak na bezproblémovou instalaci v interiéru Vašeho bydlení.

Nabídku obkladových kamenů a lícových pásků DominArt si můžete prohlédnout na www.dominart.cz nebo v našem SHOWROOMU ve Velkém Meziříčí, Hornoměstská 143 (naproti marketu Billa ) EXIT 141 nebo EXIT 146 dálnice D1

 

 

 

 

 

www.dominart.cz

 

Související příspěvky

Nová etapa rezidenčního projektu v Praze nabízí skvělé bydlení

redakce

Jak najít nové bydlení rychle a bez problémů?

redakce

Kámen – moderní doplněk interiéru i exteriéru

redakce