BYT

Udělali jste pro zabezpečení svého majetku vše?

Nikdy nevíme, kdy se staneme terčem zájmu zlodějů. Jejich uvažování se dá možná odhadnout, ale nikoliv přesně určovat. Udělali jste tedy vše pro zabezpečení svého majetku? Můžete se spolehnout na svou invenci, ale daleko jednodušší a prozíravější je obrátit se na odborníky. Své služby vám nabízí DTF COMPANY s.r.o., specialista na ochranu a zabezpečení vašeho majetku.

 

Od dob, kdy člověk začal rozum brát a kdy jeden jedinec měl něčeho víc než ostatní, bylo třeba toto vlastnictví chránit. Nejdříve jednoduše, ale postupem času začala být ochrana majetku stále důmyslnější a také razantnější. Například ve středověku majetní své bohatství ukrývali za silné zdi hradů a tvrzí. Některé tyto pevnosti byly opravdu nedobytné. Navíc ochrana majetku byla velmi aktivně podpořena i zákonem. Ten byl jednoduchý a hovořil zcela jasně, navíc bezodkladně. Kdo byl přistižen při krádeži cizí věci, přišel o pravou ruku nebo její část, to v lepším případě. Dovedete si představit, kolik lidí v dnešní době by bylo schopno vám na uvítanou podat svou ruku…? Na druhou stranu, by bylo ihned od pohledu jasné s kým máte tu čest a to také není k zahození, co říkáte? J

 

Společnost DTF COMPANY s.r.o. s vámi i za vás vyřeší zabezpečení a ochranu vašeho majetku. Dobře vědí, jak je to důležité. Z policejních statistik je patrné, že procento objasněných krádeží v objektech se pohybuje kolem 16%. U kradených aut je procento objasněných krádeží ještě o dost nižší – cca 11%. To je alarmující a nutí nás to, zcela správně, k zamyšlení, zda jsme pro ochranu svých domů, aut a ostatního majetku udělali dost. Že to se zabezpečením majetku myslí tato firma opravdu vážně a nabízí kvalitní služby, svědčí i fakt, že úspěšně prošli přísným výběrovým řízením a dodávají své systémy Vězeňské službě ČR.

 

Ochrana a zabezpečení majetku

Na webových stránkách firmy DTF COMPANY s.r.o. www.bezpecnydum.cz najdete jednak rady, jak snížit riziko vykradení s pár typy, jež případného lapku odradí. A jednak, a to je hlavní důvod proč je navštívit, vám tato společnost nabízí ve svém internetovém obchodě spoustu technických „pomůcek“, které váš majetek zabezpečí. Jsou to především kamerové systémy a GSM alarmy, které jsou ideálním řešením jak pro domácnosti, tak pro kanceláře, chaty, lodě a podobně. Přednastavený drátový/bezdrátový systém GSM alarmů nabízí možnost instalace bez nutnosti kabeláže. Stačí rozmístit detektory, vložit SIM kartu a zapnout centrální jednotku. Díky GSM modulu, který je součástí zabezpečovacího systému, dostáváte okamžitě na váš mobil zprávu o případném nežádoucím vniknutí do objektu (také požáru nebo úniku plynu). Výběr GSM alarmů je široký a není lehké si správně vybrat ten nejvhodnější. Pokud ale požádáte o konzultaci nebo ještě lépe rovnou o montáž zabezpečovacího zařízení, pracovníci firmy vám vše předvedou, namontují a zaškolí vás pro obsluhu zařízení. Ceny za montáž jsou příznivé, nemusíte se obávat. Budete si ale 100% jisti správnou funkcí zařízení a lehce si poradíte i s obsluhou. Další možnosti ochrany a zabezpečení vašeho majetku vám rádi doporučí odborní pracovníci firmy DTF COMPANY s.r.o.. Upřednostňují tu individuální přístup k zákazníkům. Přímo na míru vám zpracují návrh zabezpečení jakéhokoliv objektu. Zohlední v něm jak vaše přání, finanční možnosti, tak také hlavně bezpečnost a funkčnost zařízení. Po dohodě návrh zrealizují. Tím ale péče o vás nekončí, protože získáváte i důležité servisní služby za velmi výhodné ceny.

 

Chcete se ve svém domě či kanceláři cítit bezpečně? Chcete na svých cestách prožívat klid, že je „doma“ všechno v pořádku? Ano, to bychom chtěli všichni, ale ne všichni pro to děláme maximum. Investice do zabezpečovacího zařízení je tím nejlepším vkladem do našeho klidu a bezpečí. Myslete moderně a využívejte všech vymožeností, které v oblasti zabezpečovací techniky jsou dostupné. Snažte se, ať vám nikdy, díky zlodějům a lapkům, nezbudou jen oči pro pláč.

 

DTF COMPANY s.r.o.
Křenova 4387
162 00 Praha 6
Tel.: 608 023 653


Související příspěvky

Připravte se na nový formát vysílání DVB-T2: Televizory Philips 7304 Performance Series zaručí zábavu celé rodině

redakce

Nábytek do koupelny může kompletně změnit její vzhled

redakce

Vybrat v Praze byt v novostavbě nebo ve starším domě?

redakce

1 komentář

Peňás 2. 8. 2017 at 11:45

JESTLI NĚKDO ZNÁ KONTAKTNÍ ADRESU NA FIRMU „DTF COMAPANY“ S.R.O.- PROSÍM O JEJÍ SDĚLENÍ. KŘENOVÁ 7- PRAHA NEFUNGUJE
stanislavpenas@seznam.cz
DĚKUJI

Diskuze je uzavřena.