BYT

Truhlářství NENADÁL – spojení historie a moderních technologií

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Málokterá firma se může pochlubit tak bohatou historií jako právě truhlářská firma NENADÁL. Jejich historie je velmi bohatá a právě díky mají dnes co nabídnout!

Mnoholeté zkušenosti mluví za vše

Historie společnosti sahá až na přelom 19. a 20.století. Firmu založil Bedřich Nenadál a vedly ho k tomu především jeho zkušenosti, které získal při své tovaryšské cestě po Tyrolsku. Po návratu do Čech překazila založení firmy 1.světová válka, ale vůle byla silnější. Bedřich Nenadál se nevzdal své myšlenky a v roce 1922 založil živnost a postavil dům i s menší truhlárnou. Díky bohatým zkušenostem firma začala brzy prosperovat a snad díky tomu dokázala přežít i druhou světovou válku. Její rozmach ale bohužel zastavil komunistický převrat v roce 1948. I ten ale firma přežila a navzdory nepříznivým podmínkám přežila.

    

Nabízí poctivou práci

Dnes se truhlářství NENADÁL opět řadí mezi nejlepší ve svém oboru. Pro své zákazníky připravili nabídku kvalitně zpracovaných truhlářských výrobků – objednat si u nich můžete vše od oken a dveří přes schody, zimní zahradu až po vybavení interiéru včetně kuchyně. Samozřejmě, že umí vyrobit nábytek na míru a problémem nejsou ani repliky starého nábytku. Jejich výrobní sortiment zahrnuje také protipožární dveře, stěny i okna. Specialitou jsou potom špaletová okna pro historické objekty nebo pro domy, které leží v památkových zónách. Všechny jejich výrobky pojí jedno – poctivá truhlářská práce!

Více informací a kontaktní údaje najdete na www.nenadal.cz.

Související příspěvky

Hledáte bydlení v Praze s nádechem luxusu? Můžete bydlet přímo Na Výsluní!

redakce

Ložnice by měla být vždy dokonale sladěná

redakce

HOLDING KASPER MÁ NOVOU AKVIZICI

redakce