BYT

Truhlářství Miček nabízí postele z masivu na míru!

 

Pokud se chcete kvalitně vyspat, musíte si samozřejmě pořídit kvalitní postel. Jestliže chcete mít jistotu, že vaše postel vydrží dlouhá léta a přitom bude vypadat skvěle, měli byste se podívat na nabídku Truhlářství Miček. Nabízí totiž i neobyčejné postele z masivu vyrobené na míru!

 

Vše začíná výběrem materiálu

Truhlářství Miček nabízí výhradně postele z kvalitního dřeva. To podléhá přísnému výběru již v lese. Společnost vybírá jen to nejkvalitnější dřevo, které následně i sama zpracovává. Truhlářství Miček vyrábí postele z borovicového, bukového, dubového a pokud budete chtít, tak i ze smrkového dřeva.

 

Důsledná úprava povrchu k vaší maximální spokojenosti

Dřevo samozřejmě společnost ošetřuje, aby zvýšila jeho odolnost. Ošetření provádí výhradně ekologickými laky. Ty zvýší odolnost dřeva proti vlhkosti, poškrábání i oděru. Díky speciálním lakům také postele z masivu získají nádherný design. Pokud budete chtít, může být dřevo ošetřeno i mořidlem. Objednat si dokonce můžete i postele v trendy bílé barvě.

 

Velikost podle vašich představ

Truhlářství Miček vyrábí postele ve standardních rozměrech. Jednolůžkové postele mají nejčastěji rozměry 90×200 cm a dvojlůžkové postele vyrábí v rozměrech 140 x 200 cm, 160 x 200 cm nebo i 180 x 200 cm. Výška postele je obvykle 45-55 cm. Rozměry ale mohou být i jiné – to záleží jen na vás. Truhlářství Miček umí vyrobit i designové postele s praktickými úložnými prostory.

 

Až k vám domů

Výhodou je, že si pro postel nemusíte jezdit. Společnost vám může hotovou postel poslat prostřednictvím zásilkové služby.

 

Truhlářství Miček je zárukou, že vaše nová postel z masivu bude splňovat všechny vaše představy. Podívejte se na již hotové postele – najdete je na www.truhlarstvimicek.cz

 

 

 

Související příspěvky

Na realitním trhu se nebývalému zájmu těší malometrážní byty

redakce

Domovní vodoměrné šachty k připojení vodovodní přípojky

redakce

Michelské zahrady – jeden z nejvydařenějších projektů v Praze

redakce